Windows XP'yi Windows 10'a yükseltmek

Nerden indirebilirim hocam kurulumu nasıl oluyor birde onların?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4 GB.

8.1 mükemmel bir işletim sistemi hocam.

Önerin için teşekkür ederim 8.1 veya arkadaşın dediği Linux işletim sistemini kurmayı düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkür ederim hocam Linux işletim sistemi hakkında bilginiz var mı USB ile mi kuruluyor Windows gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden indirebilirim hocam kurulumu nasıl oluyor bir de onların?

Bana yanıt verdiniz sanırsam.

Bu video işinizi görür. Linux Mint Cinnamon ISO'su yerine Linux Mint Xfce, lxle, wattos ya da Linux Lite dağıtımlarınıdan hangisi hoşuna gittiyse onun ISO'sunu kullanacaksın.

Linux Lite ve Linux Mint Xfce boşts 600-800 MB RAM tüketir, lxle ve wattos boşta 300-400 MB RAM tüketir.

Bana yanıt verdiniz sanırsam.

Bu video işinizi görür. Linux Mint Cinnamon ISO'su yerine Linux Mint Xfce, lxle, wattos ya da Linux Lite dağıtımlarınıdan hangisi hoşuna gittiyse onun ISO'sunu kullanacaksın.

Linux Lite ve Linux Mint Xfce boşts 600-800 MB RAM tüketir, lxle ve wattos boşta 300-400 MB RAM tüketir.
Teşekkür ederim hocam sürücü sorunu yaşar mıyım bir de Brave tarayıcı kullanıyorum linux de sorun yaşar mıyım?

Hangi Linux işletim sistemini kuracaksınız?
Sanırım linux lxle veya wattos kuracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı