Windows Yeni Port Buldu Sorunu

Ilke

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Allah aşkına okuyun! Tüm detayları size anlatacağım. Çünkü uygunsuz başlıktan 1 günlük ban yiyeceğimi biliyorum ama artık canımdan bezdim. Yeni bilgisayar topladım yaklaşık bir yıl önce. Ve topladığımdan beri bu sorunu yaşıyorum.
FX6300 işlemci
ASUS M5A78L-M USB 3 anakart
GT 630 Bir Ekran kartım
ve CAT 6 ethernet kablom var.
Şimdi ben geçen yıl ağa 2. modem portu üzerinden bağlanıyorum. Sonra sıradan bir gün, bilgisayarı açtım. Baktım bir ünlem işareti var ve Ağ 3 yazıyor. Dedim bu ünlem bazen çıkıyor chromeye gireyim düzelir yok öyle bişey. Sonra anladımki bi hata var. O günden beri 50 sefer (bikez 246 olmuştu, evet saydım) kabloyu tak çıkar taş çıkar. Baktım bu böyle olmayacak. Sonra dedimki dur şunu devre dışı bırak, etkinleştirden yapayım dedim. Yine aynı en az 50 defa devre dışı bırak, etkinleştir. Taki doğru portu görene kadar. Doğru port yazısını görünce sanki GTX TITAN almış gibi mutlu oluyordum resmen. Sonra sıkıldım artık bundan, çünkü ömrümü yiyordu(gerçekten) yiyiyordu. Orjinal Windows 7 CD'm ile format attım ve bu sıkıntıdan kurtuldum. Çoooookkkkk mutluydum. Sonra Windows 10'u ayırtın yazısı filan geldi, dahada mutlu oldum. Ve Windows 10 a da geçtim. Sonra yine sıradan bir zaman bilgisayarı açtığımda... (O) karşıma çıktı. Windows yeni bir port buldu dedi. Tam okuyamadım oraları korkudan. Löpşük diye kapattım. Ve sorunu yaşamaya devam etmekteyim dünden itibaren. Artık Yeter! Lütfen yardımcı olun arkadaşlar. O kadar mutlu olurum ki anlatamam... Ve ben bu yazıyı yazmadan önce şuna emin olunki. Kabloyu en az 50 defa tak çıkar yapmışımdır... Bu arada artık 1. ağ portundan internete bağlanıyorum.
Bunlarda Resimler:

@Ali Güngör @Recep Baltaş

ScreenHunter_28 Aug. 06 22.48.jpg
ScreenHunter_30 Aug. 06 22.49.jpg
ScreenHunter_31 Aug. 06 23.04.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı