Windows yüklenmiyor

BIOS ayarlarında tüm önceliği USB üzerinden atadığınıza emin olun UEFI BIOS ise doğrudan USB UEFI üzerinden başlatmayı deneyin mümkünse USB'yi anakart üzerine takın... Birden fazla program ve bellek ile medya kaynaklı hata olması zor.

BIOS en eski sürüm

15868694898476256312403907951647.jpg

Çok özür dilerim sizi böyle uğraştırdığım için. Babam Age of Empires falan oynasın diye uğraşıyorum. Yeni bir bilgisayar alacak param var ama müzisyen olduğumdan bu parayı bir müzik aleti almak için kullanmak istiyorum. Yani bu bilgisayarı yapabilirsem iyi olur :)

Son düzenleme:
BIOS en eski sürüm.

Eki Görüntüle 535640
Çok özür dilerim sizi böyle uğraştırdığım için. Babam Age of Empires falan oynasın diye uğraşıyorum. Yeni bir bilgisayar alacak param var ama müzisyen olduğumdan bu parayı bir müzik aleti almak için kullanmak istiyorum. Yani bu bilgisayarı yapabilirsem iyi olur :)

Özüre gerek yok buradaki amacımız yardımlaşmak :) eğer mümkün ise Boot sekmesinin fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

Tam anlamadım kusura bakma. Daha anlaşılır bir şekilde yazar mısın?

Evet takılıydı. Yani bana başka bir USB mi lazım? Eğer sıkıntı USB'de ise neden Linux'u yüklüyor da Windows'u yüklemiyor?

Evet takılıydı. Yani bana başka bir USB mi lazım? Eğer sıkıntı USB'de ise neden Linux'u yüklüyor da Windows'u yüklemiyor?

Sorun BIOS ayarlarından kaynaklı yüksek ihtimalle... Boot seçenekleri veya BIOS içerisinde bulunan USB seçenekleri altında belleğinizin ismi yazan bir sekme bulunuyor mu?

Sadece attığım Boot ayarındaki gibi yazan yerler var başka da ayar yok zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı