Windows'a para vermenin farkı ne?

Cyraxx

Hectopat
Daha fazla  
Ben bilgisayar aldığımda Windows'a 1000 TL ödemiştim sonradan pişman oldum. Herkes bedavaya kuruyor ve benim para verdiğimden hiçbir farkı yok gibi. Peki 1000 TL ödeyince ne oldu, ne farkı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farkı şöyle sen keyi tek bir cihaz için almamış oldun. Birden fazla PC için etkinleştirebilirsin.
Ama kişisel kullanım için gereksiz. Ticari amaçlı kullanımda sıkıntı çıkabilir sadece.
OEM key alsaydın 20 TL civarına işlevi aynı olurdu. Geçmiş olsun.

Farkı şöyle sen Key'i tek bir cihaz için almamış oldun. Birden fazla PC için etkinleştirebilirsin.
OEM Key alsaydın 20 TL civarına işlevi aynı olurdu. Geçmiş olsun.

Başka bir cihazda aynı Key'i kullanabilir miyim yani 2 bilgisayar aynı anda aynı Windows'u mu kullanmış olacak?

Ben bilgisayar aldığımda Windows'a 1000 TL ödemiştim sonradan pişman oldum. Herkes bedavaya kuruyor ve benim para verdiğimden hiçbir farkı yok gibi. Peki 1000 TL ödeyince ne oldu, ne farkı var?
Eğer sahte Windows kullanırsan (yani KMS, crack) çok pişman olursun. Performansın fena düşer. Memory acayip gereksiz yüklenir. Ama senin Windowsa 1000 TL ödemene hiç gerek yoktu. SağlamLisans ta 40 TL ye Windows 10 Pro var.

Ben yeni bir bilgisayar daha aldım o zaman ona Windows kurduktan sonra kendi 1000 TL verdiğim Key'i gireyim, peki kaç cihazda kullanabiliyorum bu Key'i?

Bunu öbür tarafta zebaniler oemcileri ve crackcilere işkence ederken anlayacaksın. Kul hakkıdır! Kul hakkına girmedin daha ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı