Çözüldü WindowsApps klasörünü silmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cingilbort

Kilopat
Daha fazla  
Microsoft marketten indirdiğim oyunu silmiştim ama sildiğim halde oyun diskte yer kaplıyordu bayağı bir uğraşa rağmen düzeltemedim. En son sinirlendim, komple windowsapps klasörünün içinden geçtim yok ettim diyebilirim. Ama şu an PC de hiçbir şey açılmıyor. Doğru düzgün çalışmıyor. Windows tuşu bile çalışmıyor, bilgisayarı CTRL alt del yaparak kapatıyorum :) nasıl çözebilirim?

Çözüm
Hocam şu an CMD'yi bile sadece Win+R yaparak çalıştırabiliyorum, nasıl yönetici olarak çalıştırabilirim? bir yöntemi var mı?
Görev Yöneticisi -> Dosya -> Yeni Görevi Çalıştır -> cmd yaz ve bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur tikini işaretle.

1636831318368.png

1636831331438.png
Görev Yöneticisi -> dosya -> yeni görevi çalıştır -> CMD yaz ve bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur tikini işaretle.

Eki Görüntüle 1213827

Eki Görüntüle 1213828

Yahu cidden Allah razı olsun mu demeliyim bilemedim cidden el attığın her işin rast gitsin hocam. Sanırım şu an halloldu. Çok teşekkürler.
Görev Yöneticisi -> Dosya -> Yeni Görevi Çalıştır -> cmd yaz ve bu görevi yönetici ayrıcalıklarıyla oluştur tikini işaretle.

Eki Görüntüle 1213827

Eki Görüntüle 1213828
Güncelleme: Hocam gerçekten dedikleriniz işe yaradı ama sistemi yeniden başlattığımda nedendir bilinmez ama uygulamada sürekli çökmeler oldu. Şu an saat 3 ve ben format atıyorum😂 format atmayı özlemişim xp kullanıyorken her hafta format atardım. Şimdi win 11'e format atmak nasip oldu😂 üzücü tarafı ssd de çok fazla silme ve yükleme yaptım 1 gece de neredeyse 3 aylık ömrünü götürmüştürüm belki😂

Son düzenleme:

Geri
Yukarı