WindowsAPSS klasörünü taşıma

Burak Ekiz

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma SSD upgrade yaptım ve Windows'u ona yükledim diğer SSD önceden kullanmış olduğum yerel disk yani (C) diski idi Microsoft Store'dan indirmiş olduğum uygulamalar eski SSD'deki program files klasörünün içindeki windowsapss klasöründe iniyordu ama artık bu SSD (C) olmadığı için windowsapss klasörü yeni taktığım SSD'deki program files içinde.
Soruna gelecek olursak; eski SSD'deki windowsapss klasöründe uygulamalar ve oyunlar var bir şekilde bunları Microsoft Store'a gösterip uygulamalar burada demem gerekiyor ama Microsoft Store yeni SSD'ye windowsapss klasörünü kurmuş ve her şeyi buraya indiriyor.
Ayarlardan Yeni içeriğin nereye kaydedileceğini değiştir deyip yolunu değiştirmeyi denedim eski SSD'ye windowsapss klasörü kurdu ama program filesdaki windowsapps klasörü hala duruyor ve oradaki klasörleri kopyalayıp taşıyamıyorum çünkü Microsoft Store izin vermiyor ve ben yaklaşık 100GB veriyi tekrar indirmek istemiyorum.
Windows apss klasörünü taşımamın bir yolu var mı ya da Microsoft Store'dan indirme yolun burası nasıl diyebilirim?
Şimdiden teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı