Windows'tan Hackintosh Ventura geçiş Apple logosunda takılıyor

BigDVD

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR4 3200MHz
SSD veya HDD modeli
NVMe M.2 500GB Samsung 970 Evo Plus
Ekran kartı
Sapphire RX 570 4GB
Anakart
Gigabyte H510M-H
İşlemci
Intel Core i5-10400F 2.9GHz LGA 1200
Bu akşam işten döndüğümde şöyle bir sorunla karşılaştım Windows 11 Pro kullanıyorum ve Hackintosh'a geçeceğim zaman yeniden başlat dediğim de aşağıdaki ekran geliyor buraya kadar her şey normal.

Sg9o5wkk_t.jpg

Fakat Ventura'ya bastığım zaman aşağıdaki görseldeki gibi Apple logosunda takılıp kalıyor. Windows 11 ve Hackintosh ayrı SSD'lere kuruludur.

dg0Ueflr_t.jpg

Olayı şöyle çözümledim bilgisayarın PSU düğmesinden kapattığım zaman 5 saniye bekledikten sonra ve açtığım zaman başlat düğmesine bastığımda Ventura'yı bastığımda Hackintosh açılıyor. Bu sorun daha öncesinde yoktu ne gibi bir sebeten ötürü olabilir.

Son düzenleme:
Bu akşam işten döndüğümde şöyle bir sorunla karşılaştım Windows 11 Pro kullanıyorum ve Hackintosh'a geçeceğim zaman yeniden başlat dediğim de aşağıdaki ekran geliyor buraya kadar her şey normal.

Eki Görüntüle 1814027

Fakat Ventura'ya bastığım zaman aşağıdaki görseldeki gibi Apple logosunda takılıp kalıyor. Windows 11 ve Hackintosh ayrı SSD'lere kuruludur.

Eki Görüntüle 1814028

Olayı şöyle çözümledim bilgisayarın PSU düğmesinden kapattığım zaman 5 saniye bekledikten sonra ve açtığım zaman başlat düğmesine bastığımda Ventura'yı bastığımda Hackintosh açılıyor. Bu sorun daha öncesinde yoktu ne gibi bir sebeten ötürü olabilir.
Windows üzerinde herhangi bir hata vs oluyor mu ? Yani Windows açılmama durumu oluyor mu ?

macOS kurulu olan diskin testlerini yapıp yollar mısın ?

Durumu mükkemel diyor ama diğer test aracı yani benchmark macOS kurulu olduğu diski görmüyor.
7afNn0lX_t.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
rpZzwH0h_t.jpg
UdqLDhJC_t.jpg

Samsung magician samsung ait disklerin bilgisini veriyor ayrıca macOS kingston SSD'de kurulu bende Kingstonun disk managerini indirdim ama bir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı