Windows'tan Hackintosh Ventura geçiş Apple logosunda takılıyor

Burayı inceler misin ?
inceledim fakat

• OpenCore Configurator altından UEFI sekmesine gelin ve Download/Update Driver deyin.
Şu üstteki kısım eski OpenCore sürüme göre yeni sürümde böyle bir şey yok dolayısıyla bende Download/Update Driver yapamıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlerimden dolayı geç cevabım için kusura bakmayın biraz opencore boot karıştırdıktan sonra nihayet reset NVRAM seçeneğini eklemeyi başardım ve Reset NVRAM yaptım fakat değişen bir şey olmadı sorun devam ediyor. BIOS güncellemeside yaptım yine sorun devam ediyor.

Son düzenleme:
Windows üzerinden bir sorun oluyor mu ? Oyunlarda veya ağır işlem yaparken ?
Hayır Windows üzerinde bir sorun olmuyor. Bilgisayarımda oyun kurulu değil ben video ve ses edit işleri yapıyorum ve gayet stabil bir durumda çalışıyor donma takılma vs olmuyor aynı şekilde video işlerken veya encode yaparken de herhangi bir sorun olmuyor sadece yeniden başlattığımda yani Mac'e geçiş yapacağım durumda Macos Ventura bastığımda ilerleme çubuğunda takılıyor ve ben kasanın arkasından PSU'nun düğmesinden kapatıp açtığım tekrar Macos Ventura seçiyorum normal hiçbirşey yokmuş gibi açılıyor kullanımında da bir sıkıntı yok. :)

Monterey denerim fakat benim Logic Pro X güncel sürümü Monterey ile uyumsuz macOS güncelleyin uyarısı veriyor. Neyse bu şekilde kullanacağım ben sadece biraz rahatsız edici bir durum o yüzden problem çözülebilir mi acaba dedim.

Monterey denerim fakat benim Logic Pro X güncel sürümü Monterey ile uyumsuz macOS güncelleyin uyarısı veriyor. Neyse bu şekilde kullanacağım ben sadece biraz rahatsız edici bir durum o yüzden problem çözülebilir mi acaba dedim.
Hayır test amaçlı olarak söyledim. Montery'de bu sorun olup olmadığına dair.

Hayır denemdim elimde başka maalesef harddiskim yok şimdi bu düzenimide bozmak istemiyorum açıkcası. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı