Çözüldü Windows'u etkinleştir yazısı kayboluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

worhthy

Centipat
Daha fazla  
İlk önce hayırlı akşamlar ben PC'yı ustaya götürdüğümde KMS ile aktıfleştırmiş. Ben de CMD'den KMS ve tum dosyalarını sıldım. Sonra Windows'u etkınlestır yazısı geldı ve PC'yi yenıden baslattıktan sonra yazı gıttı 1 saat sonra yıne geldı. Hep oyle de oluyor. Bır sorun olur mu sızce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nedeni Windows'un etkinleştirilmemiş olması. Lisans almanız lazım. Saglamlisans.com'dan Retail key alın. Dikkat edin Retail key olsun ki başka bilgisayarda da kullanabilin. Azerbaycan'lı kardeşlerimize de selam.
Etkinleştirme yazısının gözükmesinin sebebi sistemin etkinleştirilmemiş olması olabilir ama yazının kaybolmasının sebebi etkinleştirme değil. İşletim sistemi etkinleştirme yazısını bütün gün gösterecek şekilde dizayn edilmemiş. Belli bir süre geçtikten sonra yazı geliyor ve yine belli bir süreden sonra tekrar yazı gidiyor.

Etkinleştirme yazısının gözükmesinin sebebi sistemin etkinleştirilmemiş olması olabilir ama yazının kaybolmasının sebebi etkinleştirme değil. İşletim sistemi etkinleştirme yazısını bütün gün gösterecek şekilde dizayn edilmemiş. Belli bir süre geçtikten sonra yazı geliyor ve yine belli bir süreden sonra tekrar yazı gidiyor.
Biliyorum hocam o sıradada batarya gibi uyarı veriyor.

Geri
Yukarı