"Windows'u etkinleştir" yazısı nasıl kaldırılır?

sempiller

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 12400F / MSI RTX 3060 X2 VENTUS / MSI H610M-G PRO / GSKILL RIPJAWS 8X2 RAM / Samsung 980 1TB SSD / Razer Ornata V3X / Razer Deathadder essentials / HyperX Cloud StingerCore Kulaklık / Asus 165hz Mönitör
Meslek
Öğrenci
1704657965021.png

Bu yazıdan nefret ediyorum nasıl kaldıracağım bir yolu var mı acaba?

Hocam CMD'den bazı kodlar kullanarak aktifleştirebiliyordunuz, YT'ye yazarsanız bulursunuz diye umuyorum.

Hocam sakın KMS bulaşmayın 100 TL gibi fiyatlara OEM key var alın rahatınıza bakın.
ben Bunu. almıştım

Bazı uygulamalarla yapılıyordu. Eskiden W7'de yapardık ama pek sağlıklı bir işlem değildi. Virüs falan bulaşıyordu. OEM keyler satılıyor. En sağlıklısı onlar diye düşünüyorum. Biraz araştırma yaparak daha ucuzunu da bulabilirsiniz belki.

hocam herkes farklı farklı bişeyler yazmış onlarla hıc ugrasmana gerek yok buyur bu vıdeoyu ınle anlarsın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam herkes farklı farklı bir şeyler yazmış onlarla hiç ugrasmana gerek yok buyur bu vıdeoyu ınle anlarsın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hacı KMS bu işte riskli, DDoS yeme gibi ihtimaller var.

Yeni konular

Geri
Yukarı