Çözüldü Windows'u etkinleştir yazısı şeffaf değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

One Face

Hectopat
Merhaba. Oyun oynarken görseldeki gibi Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyor.
Yazılı sorun değil de şeffaf olmaması sıkıntı. Çözümü nedir?

17118716931556462893146992336134.jpg

Regedit'i aç.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\svsvc i bul ve üstüne tıkla.

1711872313203.png

Start a çift tıkla, 3 yazan değeri 4 olarak değiştir. Sonra bilgisayarı yeniden başlat.

Ama benim tavsiyem git bir tane key al.

Çözüm
Senin Windows çok inatçıymış bu konuda 🙂

Bi döner yeme onun parasıyla git key al kurtul şu çileden.
Arkadaşın da dediği gibi, şu an Sağlamlisans'ta indirim var ve gerçekten döner parasına lisans anahtarı satın alabiliyorsun.

Ödeme yapılır yapılmaz mail adresine lisans anahtarı gönderiliyor.

Regedit'i aç.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\svsvc i bul ve üstüne tıkla.

Eki Görüntüle 2155158

Start a çift tıkla, 3 yazan değeri 4 olarak değiştir. Sonra bilgisayarı yeniden başlat.

Ama benim tavsiyem git bir tane key al.

Hocam key alınır alınmasına da bilgisayar benim değil.
Hem yazısı gitse yeter benim için. W10'da dosyaya komut yazıp yönetici izni vererek çalıştırınca kalkıyordu yazı.
Bu dediğiniz yöntemin mantığı nedir? Sadece bi değeri 3 yerine 4 diye değiştirince değişik geldi.

Hocam key alınır alınmasına da bilgisayar benim değil.
Hem yazısı gitse yeter benim için. Windows 10'da dosyaya komut yazıp yönetici izni vererek çalıştırınca kalkıyordu yazı.
Bu dediğiniz yöntemin mantığı nedir? Sadece bir değeri 3 yerine 4 diye değiştirince değişik geldi.

Kodlamadaki 1 0 mantığı gibi düşünün. 1 evet 0 hayır gibi. 4 yazığınızda da o hizmeti devre dışı bırakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı