Windows'u etkinleştir yazısı silinebiliyor mu?

Arkadaşlar bana kızgın atmanıza gerek yok. Alay etmek için yazmadım. 3 parti programları kurarak ya da sistemde güvenlik açığı oluşturacak yöntemlerle uğraşmak yerine 40 TL vererek lisanslama daha kolay ve güvenli lldığu için yazdım. Uğraştığınıza değmez. Yazıdan çok rahatsızsanız ve 40 TL veremiyorsanız tertemiz Linux kullanın. Ne uğraşıyorsunuz.

CMD'den Windows etkinleştirirseniz KMS sunucularına bağlanırsınız zaten. Bağlıyım şu an. :D

CMD'den etkinleştirirken fark ederseniz herkese aynı kodlar veriliyor. Galiba Google'a yazınca o siteye düşüyorduk.

Dediğim gibi ben de kullanıyorum fakat tavsiye etmem. Bilgisayarımda anormal bir kullanım yok.

Bende tavsiye etmiyorum. Ama birden de sürekli sağ alttan 'windowsunuzu etkinleştirir misiniz beyefendi' diye yazı çıkınca insan sinir oluyor. Bende de anormal kullanım yok. Güncellemeleri alıyorum sorunsuzca hatta insidera bile katılabiliyorum. Genelde korsan Windows kullananlar insidera giremez.

Ya şu korsan bilmem ne yazanların derdi ne? Korsan olsa konuya mesaj yazamazdınız, moderasyon ekibi kilidi vurup korsana destek yok diye yapıştırırdı. Boş yorum yapmayın lütfen. Key almayı ben de biliyorum, basit bir soru sordum sadece.

Duvar kağıdını siyah olarak kullanmayı seviyorsanız ''Ayarlar -> Erişim Kolaylığı -> Arkaplanı kaldır'' seçeneği işe yarayabilir. Insider sürümlerde sürüm numarasını gizlemeyi başarmıştım bu yöntemle.
Hocam şu an kullandığım duvar kağıdı siyah ancak yazı beyaz.

1616173614672.png

Geri
Yukarı