Windows'u Etkinleştirin Yazısını Kaldırma

Evde Windows 10 bir laptop'unuz varsa laptop'un lisansını girebilirsiniz. Yoksa saglamlisans.com'dan OEM key alabilirsiniz.

Laptop'unuzda sırasıyla bu işlemleri gerçekleştirin:
  • Windows tuşu + R kombinasyonu ile Çalıştır ekranını açın.
  • "cmd" yazın ve aratın.
  • Komut İstemi ekranı açılacak.
  • Buraya aşağıdaki satırları yazın ve Enter’a basın.
    • powershell "(Get-WmiObject -query ‘select * from SoftwareLicensingService’).OA3xOriginalProductKey"
  • Bir süre bekleyin.
  • Satırın altında çıkan kod sizin Windows 10 ürün anahtarınızdır.
Bu anahtarı direkt girebilirsiniz ürün anahtarı yerine.

Hocam şu videoya bakın isterseniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
KMSpico ile aynı serveri kullanıyor o kodlar.

Hocam şu videoya bakın isterseniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
KMSpico ile aynı serveri kullanıyor o kodlar.

Biliyorum ama bilgisayarınıza crackli bir program indirmiyorsunuz sonuçta. Daha önce bu komutlardan bilgisayarına virüs giren vs. görmedim.

Biliyorum ama bilgisayarınıza crackli bir program indirmiyorsunuz sonuçta. Daha önce bu komutlardan bilgisayarına virüs giren vs. görmedim.
Hocam ama yine de bilgisayarı adamın sunucusuna bağlıyorsunuz. KMSpico kendisiyle birlikte virüs getirmese bile aynı işlemi yapıyor, o yüzden zararlı zaten.

O zaman onla yaşayın biz ne yapalım hocam? İnsanlar alıp kullanıyor forumda görmüyor musunuz?
Eğer tavsiyemizi siz yapmak istemezsiniz yapmazsınız fakat bilin ki bizim verdiğimiz tavsiyeler yalan çıkmaz.
Bu durumun sizinle alakası yok. Sadece Windows'un da bu konudaki açıklamasına göre onlar korsan. Korsan olacaksa bedavaya da yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı