Çözüldü Windows'u güncelledikten sonra "NVIDIA kurulum programı başarısız" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

twona

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance Red 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz
Ekran kartı
MSI GTX 1050Ti Gaming X
Anakart
MSI B350M Bazooka
İşlemci
AMD Ryzen 5 1500X
Ben şu an Windows 10 1803 sürümünü kullanıyorum ve Marvel's Spider-Man oynamak için oyunu indirdim ve bana Windows sürümün 1909 veya daha üstü olmalı dedi. Ben de Windows Update kısmından güncelledim fakat o zaman da ekran kartı sürücüm yüklenmiyor ve o daha sıkıntı.

NVIDIA Kurulum Programı başarısız'' hatası | Technopat Sosyal

Görsel temsilidir sürüm farklı durabilir ama bende de çıkan hata bu. Benim sorum şu;
Eski Windows sürümü ile bu oyunu oynayabilmemin bir yolu var mı? Ya da bu üstteki hatayı nasıl çözebilirim?

Çözüm
Abi görsel zaten temsilidir yazmıştım kendim ekran görüntüsünü alamamıştım çünkü Windows'u eski sürümüne düşürmüştüm. Hatayı hallettim bu arada Windows'u ayarlar kısmındaki Update'den değil de sitesinden indirdim oradan güncelleyince ekran kartı sürücüsünü de kurabildim. Spider-Man'i de rahatlıkla oynuyorum artık.
Abi görsel zaten temsilidir yazmıştım kendim ekran görüntüsünü alamamıştım çünkü Windows'u eski sürümüne düşürmüştüm. Hatayı hallettim bu arada Windows'u ayarlar kısmındaki Update'den değil de sitesinden indirdim oradan güncelleyince ekran kartı sürücüsünü de kurabildim. Spider-Man'i de rahatlıkla oynuyorum artık.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı