Windows'u KMS ile etkinleştirmenin zararı var mı?

Bu videodakini yaptım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam işte CMD ile yapılan yöntemi uygulamışsın. Bunun bir zararı olmaz çünkü aslında sisteme dışarıdan bir şey sokmadan açığını kullanarak sistemi kandırıyorsun. Sunucuya falan da bağlanmaz bu yöntem, bağlanmış ve etkinleştirmiş gibi sistemi kandırır. 6 ay sonra falan tekrar etkinleştirme ister senden, key ile etkinleştirme yaparsan bir daha etkinleştirme sorunun olmaz.🙂

Tamam işte CMD ile yapılan yöntemi uygulamışsın. Bunun bir zararı olmaz çünkü aslında sisteme dışarıdan bir şey sokmadan açığını kullanarak sistemi kandırıyorsun. Sunucuya falan da bağlanmaz bu yöntem, bağlanmış ve etkinleştirmiş gibi sistemi kandırır. 6 ay sonra falan tekrar etkinleştirme ister senden, key ile etkinleştirme yaparsan bir daha etkinleştirme sorunun olmaz.🙂
Sunucuya bağlıyor hocam. Yanlışınız olabilir.

Her zaman olma ihtimali var?

Tabii burada yanıltma amaçlı kullanılacak proxy de önemli. WinXP/7 dönemlerinde önüne gelen proxy açıyordu bu "pico" denilen yazılım da o zaman çıkmıştı güvenli şekilde yönlendirmek için. Tabii sonra yapımcısı desteği kesti, üçüncü kişiler hotfix açıp ortalığa yaydı yayınlayan tipler de malware, trojan bastı kontrolden çıktı.

Yaklaşık 4-5 senedir direkt kms8.msguides.com üzerinden alıyorum temiz.

Sunucuya bağlıyor hocam. Yanlışınız olabilir.
İnternet bağlantısını keserseniz yine bir hata vermemesi lazım. Sunucuya bağlansaydı internet olmadan yapılamazdı. Burada yaptığınız şey KMSPico denilen aracın kullandığı yöntemi manuel yapmaktan ibaret. KMSPico'yu da internet olmadan kullanabiliyorsunuz.

Aynı şey Microsoft sunucuları için de geçerli olurdu. Bir farkı yok sanırım. Her türlü bağlanmış olması lazım ya?
Denemesi bedava, bir süreliğine cihazın internetini kesip bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. Aslında sunucuya bağlandığı falan yok, KMSPico ile aynı numarayı kullanıyor.

Denemesi bedava, bir süreliğine cihazın internetini kesip bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Deneyebilir. Ben en son yaptığımda ethernet güncellemesi yapıyordu sistem kesmişti interneti, o esnada da aktivasyonu bağlantı olmadığı yapılamadı. Bu kullandığın komutlar Microsoft sunucularına "yanıltarak" bağlanmak için.

Deneyebilir. Ben en son yaptığımda ethernet güncellemesi yapıyordu sistem kesmişti interneti, o esnada da aktivasyonu bağlantı olmadığı yapılamadı. Bu kullandığın komutlar Microsoft sunucularına "yanıltarak" bağlanmak için.
Ben bu yöntemi kullanmayalı uzun zaman oluyor, belki detayı kaçırmış olabilirim artık bilemiyorum.

Geri
Yukarı