Windows'u orijinal yapmak

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 1B
Korsan kullanıp Microsoft sitesini önermek... Kral hareket.

Ya kardeşim o 20 TL'lik Windows'lardan daha güvenli. Üstelik başka birinin Key'ini kullandım yani korsan değil merak etme. Sen para vererek kullanmak istiyorsan yine aynı siteyi atacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyurun bunu izliyerek yapabilirsiniz her formattan sonra yapıyorum güncel ilk denemede hata verirse 2. denemede oluyor
Bu bir korsan etkinleştirme.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu yaptım, bir sorun çıkmadı.
Aynı şekilde bu da aynısı ve korsan.

Eğer lisansı güvenli site ya da satıcıdan alırsanız sorun olacağını hiç sanmıyorum. Akabinde lisanssız kullanmanız da orijinalliğe etki etmeyecek. Ya da 180 güne kadar denemeyi uzatabilirsiniz.

Ya kardeşim o 20 TL'lik Windows'lardan daha güvenli. Üstelik başka birinin Key'ini kullandım yani korsan değil merak etme. Sen para vererek kullanmak istiyorsan yine aynı siteyi atacağım.

Evet daha kötü.

Aynen aynen onlardan daha güvenliymişmiş. Asıl o yöntemle başka bir yere emanet ediyorsunuz.

Tam random atmalık hareket. Bir de başka nereden alacaksınız yazmış.

Bir şeyi bedavaya satın alamazsın dostum, arkadaş para ile satın almak istediği için kendi sitesini attım. Şimdi sana burada 2 saat Türkçe dersi veremem.

Geri
Yukarı