Windows'u orijinal yapmak

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 1B
Eğer kesinlikle yasal bir şey istiyorsanız Microsoft'un kendinden alın. En temiz yöntemdir.

Eğer isteğiniz alttaki "Windows'u Etkinleştir" yazısının yok olması ise 20 TL değerindeki anahtarları ya da korsan kullanabilirsiniz AMA bunlar büyük ihtimalle yasal olmayan yollardır ve şahsen tavsiye etmem.

Bir şeyi bedavaya satın alamazsın dostum, arkadaş para ile satın almak istediği için kendi sitesini attım. Şimdi sana burada 2 saat Türkçe dersi veremem.
Orijinallik demek sadece satın almak anlamına da gelmez. Türkçe dersini alması gereken insan belli.

Her 180 günde bir format atsam sıkıntı olur mu veya önerdiğiniz bir satıcı var mı?
6 ayda bir format sıkıntı teşkil etmez. Rahat olun.
Tamam kardeş istediğin gibi kullan boşuna atar yapma bana burada.
Sana atar yapan yok. Baştaki mesajlara bakarsak kimin atarı var belli.
Tamam kardeş istediğin gibi kullan boşuna atar yapma bana burada.

Göz ardı listeme hoş geldiniz. 50 defa boş yapma dediğim halde hala boş yapıyorsun büyüklerinin sözünü dinle abi tavsiyesi...
Büyüklüğü senden öğrenecek değilim. Büyüğünü bilen büyüğünden büyüktür.

Eğer kesinlikle yasal bir şey istiyorsanız Microsoft'un kendinden alın. En temiz yöntemdir kendileri.

Eğer isteğiniz alttaki "Windows'u Etkinleştir" yazısının yok olması ise 20 TL değerindeki anahtarları kullanabilirsiniz ya da korsan kullanabilirsiniz AMA bunlar büyük ihtimalle yasal olmayan yollardır ve şahsen tavsiye etmem.

Büyük ihtimalle değil olur mu? Microsoft'a sordum yasal değil. Hatta daha kötü üçkağıtçılara para kazandırmak.

Büyük ihtimalle değil olur mu? Microsoft'a sordum yasal değil. Hatta daha kötü üçkağıtçılara para kazandırmak.

Evet ve moderatörler hala bu tür boş konuları onaylıyor. Yasal olmamasına rağmen.(Evet bende illegal kullanıyorum).

Büyük ihtimalle dememin sebebi teknik olarak biri yaklaşık 1000 TL verdiği anahtarı 20 TL gibi bir değere satabilir.

He bu arada kimsenin böyle bir şeyi yapmayacağını biliyorum ama yapan zeki biri vardır belki yazık hakkını yemeyelim.

Büyük ihtimalle dememin sebebi teknik olarak biri yaklaşık 1000 TL verdiği anahtarı 20 TL gibi bir değere satabilir.
Yasal olup olmadığı tartışmaya açık bir konu. OEM lisanslara genellemeyi bu yönde yapmak ise yanlış bir şey. Zira OEM lisanslar donanım üreticilerine veriliyor. Onlar da Laptop ya da Kasaya etiket ile veriliyor ve o cihaza özel oluyor. Bu türden lisansı olanlar da var. Şimdi gelip kimse bana lisansın yasal değil diyemez. Zira cihazı alırken verildi. Etiketli OEM.

Yeni konular

Geri
Yukarı