Windows'u SSD'ye taşıma

Minemosyne

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar notebookumda gömülü Windows 10 var. İleriki günlerde SSD takıp ona taşımayı düşünüyorum. Nasıl yapabilirim? Technopat kanalındaki video gibi sadece sabit diski SSD'ye taşısam SSD'den tam performans alır mıyım? Öneri ve yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kodu elindeyse tekrar kullanabilirsin. Genelde kendisi formattan sonra otomatik etkinleştiriyor ama elinde kod yoksa sıkıntı olabilir. Bazen gelmiyor çünkü.

BIOS anakart üzerine gömülüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD klonlaması gereken kişi neden BIOS taşıma diye başlık açmış anmaladım ama uyarı aldı. Başlık içeriğe uygun olmalı.

Soruya gelince: Rehber açık ve net, yararlanabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SSD klonlaması gereken kişi neden BIOS taşıma diye başlık açmış anmaladım ama uyarı aldı. Başlık içeriğe uygun olmalı.

Soruya gelince: Rehber açık ve net, yararlanabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
teşekkür ederim recep abi. Aslında dediğin şeyi anlatmak istedim ama notebook hazır geldiği için elimde herhangi bir kod yok. Ama rehber yeterli oldu teşekkürler tekrar.

Yeni konular

Geri
Yukarı