Windows'un eski sürümüne dönülmüyor

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Merhabalar, benim sistemimde Windows 10 Pro vardı ve ben sistemim daha hızlı çalışsın diye NTLite'de Windows 10 Home Single Language ISO'su düzenledim ve sistemime kurdum. Sonra memnun kalmadım ben de eski sürüme dönmek için kurtarmaya girdim, "Windows'un eski sürümüne dön" diye bir seçenek çıkmadı. Ben eski sürüme nasıl dönebilirim acaba?
(Windows.old var ve daha bugün yükledim)

Sistem geri yüklemesi Denetim Masası'ndan yappılıyor.
Denetim Masası'ndan arama kısmına sistem geri yükleme yazın tıklayıp tarih olarak format öncesi bir zmanı seçin işe yarayacaktır.

Sistem geri yüklemesi Denetim Masası'ndan yappılıyor.
Denetim Masası'ndan arama kısmına sistem geri yükleme yazın tıklayıp tarih olarak format öncesi bir zmanı seçin işe yarayacaktır.

Hocam bende sadece formattan sonraki zaman çıkıyor ondan önce yok.

Peki istediginiz Windows 10'un ISO dosyasını indirip setup ile kurmayı denedinizmi.

Hocam ben yeni bir Windows kurmak istemiyorum sadece önceki sürüme dönmek istiyorum.

Tamam işte sistem geri yükleme dedim olmuyor dediniz. Kurtarma seçenegi var oda olmuyor diyorsunuz başka bir seçenek varsada ben bilmiyorum.

Tamam işte sistem geri yükleme dedim olmuyor dediniz. Kurtarma seçenegi var oda olmuyor diyorsunuz başka bir seçenek varsada ben bilmiyorum.

Neyse hem Windows 7'ye dönmek için bahane oldu yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı