Wine-stable mi yoksa wine-staging mi kullanmalıyım?

Bende sizden Widget'ların isimlerini istedim ya o yüzden dedim.
Hocam zaten attığım ekran görüntülerinin üzerinde isimleri yazıyor. Bir tek orta üstteki yazmıyor onun ismi de system load.
ETS2'yi Wine ile oynamanıza gerek yok. Kendisi Linux üzerinde çalışıyor zaten. Diğer oyunları bilmiyorum ama.
Bu arada bugün WRC 9 FIA World Rally Championship – Deluxe Edition adlı oyunu oynadım neredeyse 3 saat yani adamlar dxvk'yı yapmışlar. Bu sistemle orta-yüksek ayarlarda ostalama 73 fps alıyorum. Hatta videosunu çkip atacaktım buraya fakat medya ekleyemiyorum, acaba nasıl yükleyebilirim?

Son düzenleme:
Hatta videosunu çkip atacaktım buraya fakat medya ekleyemiyorum, acaba nasıl yükleyebilirim?
Ekran Resmi 2020-09-04 20.20.25.png

Medya bölümünden YouTube, Dailymotion, Vimeo gibi sitelere yüklediğiniz videonun bağlantısını ekleyebilirsiniz.

Hocam ben direkt olarak videoyu PC'den atamıyor muyum? Yani bağlantı vermek zorunda mıyım?
Maalesef. O şekilde yükleme şu an sadece boyut sınırlamasıyla da olsa görsel yüklemede var. Diğer medyalar medya ekle bölümündeki desteklenen siteler kısmında yazan platformlardan ekleniyor ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı