Winexp ban sebebi mi?

yuwshaii

Picopat
Valorant'ı 16:9 çözünürlükte oynamak çok zor geliyor. Winexp yazılımının ban sebebi olup olmadığı konusunda kesin bir fikri olanlar yazarsa mutlu olurum. Para yatırdığım bir hesabımın çözünürlük değiştirmek uğruna askıya alınmasını istemiyorum.

Valorant'ı 16:9 çözünürlükte oynamak çok zor geliyor. Winexp yazılımının ban sebebi olup olmadığı konusunda kesin bir fikri olanlar yazarsa mutlu olurum. Para yatırdığım bir hesabımın çözünürlük değiştirmek uğruna askıya alınmasını istemiyorum.
3. parti program dediğiniz programı araştırdığıma göre. Ban sebebi.

Son düzenleyen: Moderatör:
3. parti program kategorisine giriyor, bu da teorik olarak ban sebebi. Fakat winexp'den banlanan hiç görmedim şu ana kadar, kendim de tam anlamıyla verimli bir genişletilmiş çözünürlük alabilmek için kullanmıştım, bir şey olmadı.

Fakat benim veya diğerlerinin ban yemediği, sizin de ban yemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu güne kadar yasaklanan benim gözlemlerime göre olmasa da, programı kullanıp kullanmamak konusundaki sorumluluk size ait.

3. parti program kategorisine giriyor, bu da teorik olarak ban sebebi. Fakat Winexp'den banlanan hiç görmedim şu ana kadar, kendim de tam anlamıyla verimli bir genişletilmiş çözünürlük alabilmek için kullanmıştım, bir şey olmadı.

Fakat benim veya diğerlerinin ban yemediği, sizin de ban yemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu güne kadar yasaklanan benim gözlemlerime göre olmasa da, programı kullanıp kullanmamak konusundaki sorumluluk size ait.

Teşekkürler cevabiniz icin.

Teşekkürler cevabiniz icin.

Araştırdım adamın kalın olmasını sağlamıyor sadece goruntuden ibaret bir şey ban sebebi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı