Wipaste C2 Termal macun nasıldır?

Ben şu an bu macunu kullanıyorum, cidden güzel bir iş çıkarıyor. Phenom II X2 560 işlemcimin 3 ve 4. çekirdeğini açtım ve 4 ghz e overclock ettim, bana mısın demedi macun. 15 dk stress testi yaptım CPU-Z den, pc yi kapatıp hemen biosa girdim, 67 dereceydi. Girerken 3 derece soğumuş olsa 70 derecedir. Bütün bunları sadece bir dandik AM2 stock soğutucu ile yaptım ha. :D

Ben şu an bu macunu kullanıyorum, cidden güzel bir iş çıkarıyor. Phenom II X2 560 işlemcimin 3 ve 4. çekirdeğini açtım ve 4 ghz e overclock ettim, bana mısın demedi macun. 15 dk stress testi yaptım CPU-Z den, pc yi kapatıp hemen biosa girdim, 67 dereceydi. Girerken 3 derece soğumuş olsa 70 derecedir. Bütün bunları sadece bir dandik AM2 stock soğutucu ile yaptım ha. :D
1 yıl gibi bir süre geçmiş uygulamanızdan sonra ısı değerlerinde herhangi bir değişim var mı olumsuz anlamda geçen süre zarfında?

1 yıl gibi bir süre geçmiş uygulamanızdan sonra ısı değerlerinde herhangi bir değişim var mı olumsuz anlamda geçen süre zarfında?
bi kaç kere değiştirdiğim için çok bişey diyemem. ancak hala memnunum. özellikle şu son zamanlarda iyice herşeyin uçmasına rağmen 1 senede sadece 10 tl oynaması çok iyi. bu paraya hala daha iyisi yok.

bi kaç kere değiştirdiğim için çok bişey diyemem. ancak hala memnunum. özellikle şu son zamanlarda iyice herşeyin uçmasına rağmen 1 senede sadece 10 tl oynaması çok iyi. bu paraya hala daha iyisi yok.
Fiyat performan olarak mantıklı bir seçenekti aldım kargoya verilmiş kullanıp göreceğiz. İnşaALLAH memnun kalırım. 4 gr macun kaç defa kullanıma yeterli acaba?

Fiyat performan olarak mantıklı bir seçenekti aldım kargoya verilmiş kullanıp göreceğiz. İnşaALLAH memnun kalırım. 4 gr macun kaç defa kullanıma yeterli acaba?
sürülüş şekline bağlı. eğer bi nokta koyup işlemciyi tamamen kaplayacak şekilde yayarsanız 6 7 sürüşe kadar yolu var. X şeklinde sürerseniz 4 falan. X şeklini pek tavsiye etmiyorum açıkçası, bende pinlere falan da bulaşmıştı. bir ara çıkarttım işlemciyi sonradan farkettim.

Mükemel bir macun. Kesinlikle tavsiye ederim. Benim bunu Cooler Master nano maker ile kıyaslama şansım oldu. Prime 95 testinde nano 63 derece verirken wipaste 65 derece verdi. GTA 5 de ise nano maker 55 derece wipaste 56 derece. Boşta ise nano maker 30 derece wipaste 31 derece. Yani 40 TL'lik bir macun sadece bir derece fark atıyorsa mükemel. Şunu da unutmayalım fiyat bazında bakarsan çok başarılı.
Bu arada ben macunu N11'den aldım. Buradan da yorumlara bakabilirsin.https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/wipaste-c2-4gr-6-wm-k-yuksek-performansli-termal-macun-P420262594

Ben de nano maker R2 kullanan biri olarak gerçekten cok başarılı bir macun CM, Thermal Grizzly knyout kadar performanslı lakin bu ürün onun yarı fiyatından daha aşağıda.

Biliyoruz ki macunlar uzun kullanımda belli eder kendini aynı araba lastiği gibi.

Hala memnun musunuz?
Sıcaklık değerlerinde değişikliği nedir?
CM ile arasında fark oluştu mu?

sürülüş şekline bağlı. eğer bi nokta koyup işlemciyi tamamen kaplayacak şekilde yayarsanız 6 7 sürüşe kadar yolu var. X şeklinde sürerseniz 4 falan. X şeklini pek tavsiye etmiyorum açıkçası, bende pinlere falan da bulaşmıştı. bir ara çıkarttım işlemciyi sonradan farkettim.
Aldim kullandim memnunum bosuna farkli markalara cok para vermeye gerek yok.eylul 2022 den beri notebook uzerinde ilk gunku performansiyla ayni.Alman mali kaliteli ve ucuz.

Geri
Yukarı