Wireless kulaklık seçimi

exec12

Picopat
Daha fazla  
Arasında kaldığım birkaç model var sizce bunlardan hangisi alınır?
Rampage Fury X
Arctis 1 Wireless.
Logitech G435.
HyperX Cloud Core Wireless.
Veya bu fiyatlarda başka öneriniz var mı?

Arctis 1 veya HyperX öneririm. Rampage kaliteli bir marka değil. G435'in ise mikrofonu kötü.

B

Benim tercihim Cloud Core Wireless olurdu. Fakat son zamanlarda çok zamlandı, 3-4 ay önce 1200 TL'ye görüp almamıştım. 3000 TL'ye yaklaşmış.

Diğer modellere göre daha iyi yapan şey nedir hocam

Arctis 1 veya HyperX öneririm. Rampage kaliteli bir marka değil. G435'in ise mikrofonu kötü.
arctis 1 600 tl daha ucuz sanırım hangisi daha iyi olur

Son düzenleme:
B

Diğer modellere göre daha iyi yapan şey nedir hocam.

Arctis 1 600 TL daha ucuz sanırım hangisi daha iyi olur.

Hocam Rampage zaten alınmaz, direkt markadan kaybediyor.
Arctis 1 fiyatını hak eden kalitede bir kulaklık değil. Wireless için 2000 TL verilmez ona.
Logitech içinse mikrofon açısından pek iyi değil, bir de kumaş ağırlıklı olduğu için önermiyorum. Üst bant kısmındaki kısım kumaş ve çıkmıyor. Pislendiği zaman falan düzgün temizlenmez.
En mantıklısı Cloud Core oluyor. Tasarım olarak da çok iyi, mikrofonu falan da çıkıyor. Ses kalitesi olarak da tatmin eder. Mikrofon performansından pek emin değilim.

Hocam Rampage zaten alınmaz, direkt markadan kaybediyor.
Arctis 1 fiyatını hak eden kalitede bir kulaklık değil. Wireless için 2000 TL verilmez ona.
Logitech içinse mikrofon açısından pek iyi değil, bir de kumaş ağırlıklı olduğu için önermiyorum. Üst bant kısmındaki kısım kumaş ve çıkmıyor. Pislendiği zaman falan düzgün temizlenmez.
En mantıklısı Cloud Core oluyor. Tasarım olarak da çok iyi, mikrofonu falan da çıkıyor. Ses kalitesi olarak da tatmin eder. Mikrofon performansından pek emin değilim.
tamamdır hocam hyperx alıyorum o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı