Wireless Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Leplepiii

Kilopat
Daha fazla  
Sebebi ziyaretim; geçen gün aldığım steam controller'ımın yanına wireless kulaklık arayışı içinde olmam. Halihazırda Logitech g230 kullanmaktayım fakat kendisi bana çok hantal gelmekte. Dolayısıyla yeni alacağım kablosuz kulaklık G930 gibi büyük bir headset olmasın istiyorum. Xbox one'ın tek kulaklı headsetinin tasarımını beğeniyorum mesela bu konuda, fakat aradığım çift kulak tabi. Anlatmaya çalıştığım şık, minimalist ve kullanışlı bir tasarım arıyorum eğer varsa. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebi ziyaretim; geçen gün aldığım steam controller'ımın yanına wireless kulaklık arayışı içinde olmam. Halihazırda Logitech g230 kullanmaktayım fakat kendisi bana çok hantal gelmekte. Dolayısıyla yeni alacağım kablosuz kulaklık G930 gibi büyük bir headset olmasın istiyorum. Xbox one'ın tek kulaklı headsetinin tasarımını beğeniyorum mesela bu konuda, fakat aradığım çift kulak tabi. Anlatmaya çalıştığım şık, minimalist ve kullanışlı bir tasarım arıyorum eğer varsa. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Oyuncu kulaklıkları genel olarak büyük olur. İstediğiniz gibi bi kulaklık olduğunu sanmıyorum oyuncu kulaklığı olarak. Ama G933 önerebilirim bi inceleyin lütfen.

Oyuncu kulaklıkları genel olarak büyük olur. İstediğiniz gibi bi kulaklık olduğunu sanmıyorum oyuncu kulaklığı olarak. Ama G933 önerebilirim bi inceleyin lütfen.
Bunu alacağıma g930 alırım çünkü fiyat farkı epey var. Amazonda 70 dolar sanırım şuan. logitech h600 falan alsam nasıl olur sizce ? Gaming değil ama ne farkı olur acaba ?

Logitech h600 kulaklığın stereo mevcut olmasına rağmen 7+1 özelli yok sanırım. Ben g430 kullanırken çok rahat ses kasmama rağmen başka bi kulaklığa geçtiğimde stereo olmasına rağmen ses kasma konusunda çok sıkıntı yaşıyorum. Adamların nereden geldiği bile belli olmuyor diyebilirim. O yüzden amazondan g933 almayı düşünüyorum şahsen. Karar senin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı