Wish'den ürün iade etme

İlker Yavuz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Wish adlı siteden bir ürün aldım fakat ürünün sahte olduğunu anladığımdan siparişi iptal etmek istedim. Siparişi vereli 2 3 saat olmuştu fakat sipariş iptali yapamadım. Ürün onaylandı diyor fakat daha kargoya dahi verilmemiş hala. Ben bu ürünü hiç buraya gelmeden iade edebilir miyim? Edemezsem buraya geldi mi iadeye göndermek için para öder miyim? Ödersem ne kadar ücreti olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade edebilirsin. Destek masası var. Orada bir tür yapay zeka karşılıyor seni. Sorununu soruyor. İade yazarsan, iade ile ilgili seçenekler sunuyor. O seçeneklerin arasında iade de var.

İade edebilirsin. Destek masası var. Orada bir tür yapay zeka karşılıyor seni. Sorununu soruyor. İade yazarsan, iade ile ilgili seçenekler sunuyor. O seçeneklerin arasında iade de var.
ürün kabul edildiğin için süreç başlamış satış iptali yok. İadeye tıkladımı da sürekli üzgünüz falan deyip iade politikasını gösteriyor.

Arkadaşlar Wish adlı siteden bir ürün aldım fakat ürünün sahte olduğunu anladığımdan siparişi iptal etmek istedim. Siparişi vereli 2 3 saat olmuştu fakat sipariş iptali yapamadım. Ürün onaylandı diyor fakat daha kargoya dahi verilmemiş hala. Ben bu ürünü hiç buraya gelmeden iade edebilir miyim? Edemezsem buraya geldi mi iadeye göndermek için para öder miyim? Ödersem ne kadar ücreti olur?
Wish'den su bile almamalısın. Sahtekar sitenin teki.

Wish'den su bile almamalısın. Sahtekar sitenin teki.
kesinlikle doğru hiçbir şekilde takmıyorlar müşterileri. Daha ürün kargoya verilmemiş ben ayzdıkdan 1.5 gün sonra kargoya verildi iptal etmediler. Tabi enayi bol ya, millet o kadar geldi şimdi geri döndermiyeyim der diye yolluyolar işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı