Witcher 1 oynanır mı?

Rediph

Hectopat
Yer
İstanbul
Witcher serisine baştan temiz bir başlangıç yapmak istiyorum. 2. oyunun yarısına gelip PC'ye format attığım için bir daha yükleyemeyerek bıraktım. 3. oyunu ise bitireli çok oluyor. Witcher 1'i ilk oynamaya çalıştığımda kombat sistemine hiç alışamamıştım. Alışılabilir mi? Oyun kaç saat sürüyor bu arada? Teşekkürler.

Kombat sistemi aşırı basit.

Z tuş - Büyük ağır düşmanlara vuruyor.
X tuş - Küçük zayıf düşmanlara vuruyor.
C tuş - Toplum düşmanlara vuruyor yani büyük ve küçük düşman.

Düşman gelince mesela büyük ağır düşman geldi Z tuşu seçiyorsun düşmanı önüne mouse sol tık yapıyorsun mouse imleç sarı oluyor parlak sarı olunca bir daha basacaksın bu şekilde hızlı güçlü kombot oluyor bu sefer kaçırırsan tekrar deniyorsun.

Tüm Witcher seriyi bitirdim en beğendim sıralama bu şekilde olabilir W1>W3>W2

Kombat sistemi aşırı basit.

Z tuş - Büyük ağır düşmanlara vuruyor.
X tuş - Küçük zayıf düşmanlara vuruyor.
C tuş - Toplum düşmanlara vuruyor yani büyük ve küçük düşman.

Düşman gelince mesela büyük ağır düşman geldi Z tuşu seçiyorsun düşmanı önüne mouse sol tık yapıyorsun mouse imleç sarı oluyor parlak sarı olunca bir daha basacaksın bu şekilde hızlı güçlü kombot oluyor bu sefer kaçırırsan tekrar deniyorsun.

Tüm Witcher seriyi bitirdim en beğendim sıralama bu şekilde olabilir W1>W3>W2
Hikaye olarak gerçekten serinin en iyi oyunu olabilir çünkü okudum ve videoları izledim. Fakat oynayış ilk başta zor ve garip gelmişti. Boss fightlar nasıl hocam çok mu zor?

Hikaye olarak gerçekten serinin en iyi oyunu olabilir çünkü okudum ve videoları izledim. Fakat oynayış ilk başta zor ve garip gelmişti. Boss fightlar nasıl hocam çok mu zor?
Bazıları zor bazıları kolay hele ilk başlarda harita olan boss var o zor kaç vur kaç vur yaparsan geçiyorsun diğerleri kolay.

Witcher serisine baştan temiz bir başlangıç yapmak istiyorum. 2. oyunun yarısına gelip PC'ye format attığım için bir daha yükleyemeyerek bıraktım. 3. oyunu ise bitireli çok oluyor. Witcher 1'i ilk oynamaya çalıştığımda kombat sistemine hiç alışamamıştım. Alışılabilir mi? Oyun kaç saat sürüyor bu arada? Teşekkürler.

Hikaye olarak bir şey diyemem ancak oynanış olarak 1 de 2 de berbat.

Geri
Yukarı