Witcher 2 ölmemek için hile

Aslında gayet basit. Kayranin 6 kolu var diye hatırlıyorum önde ki ilk iki kola bulaşmayın direkt öldürür sizi. Sağ da ve solda olan iki kola baktığınızda kırmızı parlayan yumurtamsı şeyleri göreceksiniz. İstediğiniz sıradan başlayarak örneğin sol taraftan başlayın yrden işaretini kullanın ve kollar işarete gelene kadar kaçının işarete gelince kol yerde yapışıp kalacak ve direk kırmızı noktaya saldırın zaten hemen kesilecek. Böylece 4 kolu da tamamlayabilirsiniz.

Gümüş kılıç yok işte. Nasıl bulacağımı da bilmiyorum. Yrden kullanarak dokunaçları kesmeye çalışıyordum.
Gümüş kılıç olmadan yaratık kesemezsin, Witcher 2 oynayanların en büyük hatası gümüş kılıç almayıp yaratık öldürmeye gitmesi. Önceki kayda dön ve Flotsam'daki zanaatkarlardan gümüş kılıç şeması al ve yaptır.
Oyun zaten çift kılıçla başlatmıyor muydu ? Kayran'a kadar çift kılıçla geldim ben ve Yrden kullanarak kolayca geçtim.
Hayır, bug mu olmuş sende anlamadım.

Gümüş kılıç olmadan yaratık kesemezsin, Witcher 2 oynayanların en büyük hatası gümüş kılıç almayıp yaratık öldürmeye gitmesi. Önceki kayda dön ve Flotsam'daki zanaatkarlardan gümüş kılıç şeması al ve yaptır.

Hayır, bug mu olmuş sende anlamadım.

Hayır arkadaşlar oyunun başında gümüş kılıcı ejderhaya saplıyoruz ve onunla gidiyor. Daha sonra orman kentine geldiğimizde kendimiz yaptırtmamız gerekiyor kılıcı. Bug felan yok yani.

Merhabalar dostlar. Witcher 2'de bir kayran var ve onu geçemiyorum. Ben profesyonel bir souls oyuncusu değilim. Belki de bu yüzden yapamadım. Videolarını izledim. Aynı yöntemleri uygulamama rağmen öldüremedim. Sürekli ölüyorum. Ölmemem için bir hile veya taktik verecek babayiğit var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Hileyi bilmiyorum. Fakat ilk olarak gümüş kılıcın yoksa, Flotsam'daki tüccarlardan iyi bir gümüş kılıç almalısın. Aynı şekilde de iyi bir zırh. Kayran'a Quen işareti basıp gir. Kollarına yaklaştığında Yrden işaretini kullanıp bir kolunu yapıştır ve kolunun parıldayan yerinden kes. İşte bu kadar. Tüm bossfight boyunca bunu yapacaksın diyebilirim. Sonrasında ise Kayran çıldıracak, onun üzerine atlayıp son darbeyi gerçekleştireceksin ve işi bitecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı