Witcher 2'de geçilemeyen boss veya adam için hile nasıl yapılır?

576864

Kilopat
Makaleler
3
Uzun zamandır herhangi bir oyuna hile yapmışlığım yok onu baştan söyleyeyim. Sıkıştığım zaman geçemediğim yerdeki boss veya basit adamı öldürmek adına konsol tarzı bir şey var mıdır? (Oyun içi varsa yaparım Trainer falan indirilecekse hiç bulaştırmayayım)

WeMod diye bir menü var birçok Steam oyunu destekliyor. Buna Witcher 2 dahil. Ben kullanıyorum memnunum. Tek sıkıntısı keybindlar Premium ile değişiyor. Steam oyunlarını zaten otomatik buluyor tek yapman gereken oyundayken play Game demen.

1673973417973.png

WeMod diye bir menü var birçok Steam oyunu destekliyor. Buna Witcher 2 dahil. Ben kullanıyorum memnunum. Tek sıkıntısı keybindlar Premium ile değişiyor. Steam oyunlarını zaten otomatik buluyor tek yapman gereken oyundayken play Game demen.

Eki Görüntüle 1636198

Yani oyun içi konsol komutu gibi değil de trainer (Yardımcı programla) yapılabiliyor. Yardımınız için teşekkürler de ben normal oynamayı tercih edeyim.

Ya CS'de 1V1 atarken konsol komutu açıp bunny, bıçak kodu falan yazarız ya onun gibi var mıdır acaba diye sormak istedim.
Yok hocam. Offline oyunlarda öyle bir şey pek olmuyor, veya ben denk gelmedim. Zaten CS'de onunla hile yapamıyorsunuz, eğer single player oyunda olsaydı yüksek ihtimalle onda da yapamayacakdınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı