Witcher 2 silinirse Witcher 3 de etkilenir mi?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bilgisayarımda yer açmak için Witcher 1'i ve Witcher 2'yi silmek istiyorum, ancak önceki oyunlarda yaptığım kararların silineceğinden korkuyorum. Witcher 1'deki kaydımı Witcher 2'ye aktarmıştım, Witcher 3'e başlayınca da Witcher 2'deki kaydımı Witcher 3'e aktardım. Önceki 2 oyunu silersem Witcher 3 etkilenir mi?

Evet, Steam üzerinden oynuyorum. Biraz daha ilerleyeyim oyunda, bir sıkıntı varsa anlarım zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sizde bu sahne bu şekilde gerçekleşmediyse, kayıt dosyası simüle olmamış demektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sizde bu sahne bu şekilde gerçekleşmediyse, kayıt dosyası simüle olmamış demektir.
Bu sahne geldi, ancak sorular sorulmadı. Ayrı bir konu mu açsam bununla ilgili? Witcher 3'de yeni oyun dedikten sonra Witcher 2 kayıtlarım çıktı karşıma, en son kayda tıkladım ve direkt oyunun başındaki ara sahneye attı beni.

Bu sahne geldi, ancak sorular sorulmadı. Ayrı bir konu mu açsam bununla ilgili? Witcher 3'de yeni oyun dedikten sonra Witcher 2 kayıtlarım çıktı karşıma, en son kayda tıkladım ve direkt oyunun başındaki ara sahneye attı beni.
İlginç, belki ben yanlış biliyordumdur. Ben de böyle oldu çünkü, ileride Letho'yu görüp görmeyeceğini buradaki sorulara cevap vererek seçiyorsun. Neyse, anlamanın bir yolu var. Git Letho'yla karşılaşabileceğin görevi yap. O görevde Letho karşına çıkarsa kayıt dosyası simüle olmuş demektir.

İlginç, belki ben yanlış biliyordumdur. Ben de böyle oldu çünkü, ileride Letho'yu görüp görmeyeceğini buradaki sorulara cevap vererek seçiyorsun. Neyse, anlamanın bir yolu var. Git Letho'yla karşılaşabileceğin görevi yap. O görevde Letho karşına çıkarsa kayıt dosyası simüle olmuş demektir.

O sahnede imparator Emhyr'in huzuruna çıkmam için sakalımı tıraş edip üstüme bir şeyler giydiriyorlardı, ayriyeten ben Letho'yu öldürdüm. Bana kayıt simüle olmadı gibi geldi ama hayırlısı, ileride anlarım zaten.

o sahnede imparator Emhyr'in huzuruna çıkmam için sakalımı tıraş edip üstüme bir şeyler giydiriyorlardı, ayriyeten ben Letho'yu öldürdüm. Bana kayıt simüle olmadı gibi geldi ama hayırlısı, ileride anlarım zaten.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın hocam Witcher 2 ile alakalı bir şey sorabilir miyim?

Geri
Yukarı