Witcher 2 ve 3'ten Aldığım Zevki Başka Hiçbir Oyundan Alamıyorum

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bu oyunları oynamadan önce de sonra da birtakım oyunları oynayıp bitirmiştim, açıkçası hayatımda çok fazla hikayeli oyun oynayıp bitiren birisi olmamama rağmen bu iki oyun diğer oynadığım oyunlara nazaran beni çok daha eğlendirdi ve evreni beni içine aldı resmen.

Bu hisse en yakın seri CoD MW serisi olsa da o da bir Witcher serisi gibi olamadı, biliyorum bu iki seri karşılaştırılamaz bile ama ben yeni bir oyuna başladığım zaman ister istemez oyun türleri farklı olsa bile Witcher serisi ile kıyaslıyorum. Mesela şu an Black Mesa oynuyorum ve hemen bitse de Witcher 3'e tekrar başlasam diyorum ve oyundan çok da zevk alamıyorum, normalde benim için ortalama bir oyun. Tabii sürekli aynı şeyleri yapıyorum gibi hissettirse de bana.

Bu olayı çözmek için RDR2 falan oynamam gerek sanırım, ki ondan bile şüpheliyim. Yahu Witcher 2 neyse de Witcher 3'ü sabahlar olmayana kadar oynamak istiyorum, o savaş esnasında çalan müzikleri o karakterleri o hikayesi falan ben tüm oyunlardan bunları bekliyorum kısacası ama olmuyor. Neyse, sizce bu "sorun" nasıl çözülür?

Bu oyunları oynamadan önce de sonra da birtakım oyunları oynayıp bitirmiştim, açıkçası hayatımda çok fazla hikayeli oyun oynayıp bitiren birisi olmamama rağmen bu iki oyun diğer oynadığım oyunlara nazaran beni çok daha eğlendirdi ve evreni beni içine aldı resmen.

Bu hisse en yakın seri CoD mw serisi olsa da o da bir Witcher serisi gibi olamadı, biliyorum bu iki seri karşılaştırılamaz bile ama ben yeni bir oyuna başladığım zaman ister istemez oyun türleri farklı olsa bile Witcher serisi ile kıyaslıyorum. Mesela şu an Black Mesa oynuyorum ve hemen bitse de Witcher 3'e tekrar başlasam diyorum ve oyundan çok da zevk alamıyorum, normalde benim için ortalama bir oyun. Tabii sürekli aynı şeyleri yapıyorum gibi hissettirse de bana.

Bu olayı çözmek için RDR2 falan oynamam gerek sanırım, ki ondan bile şüpheliyim. Yahu Witcher 2 neyse de Witcher 3'ü sabahlar olmayana kadar oynamak istiyorum, o savaş esnasında çalan müzikleri o karakterleri o hikayesi falan ben tüm oyunlardan bunları bekliyorum kısacası ama olmuyor. Neyse, sizce bu "sorun" nasıl çözülür?

Vay be ben Witcher serisini bitirdim bitirirken yanında Tomb Raider serisini de bitirdim aynı anda 2 oyun oynayıncs iki seriden de zevk almadım sanırım.

Detroit sizi tatmin edecektir. Ek olarak bende RDR2 oynadım ancak oyun sadece bana mı çok hantal ve yavaş geldi?
Yalnız değilsiniz maalesef. Dediğiniz gibi "çok hantal ve yavaş". Oyun kötü değil, cidden iyi ama oyunun hikaye moduna girince 10 dakikada alt f4 çekiyorum. Daha çok eğlence için grafik ve fizikten taviz verebilirim.

Detroit mükemmel bir oyun bu arada. Oynadığım en iyi oyunlar arasından kesinlikle ilk 5 içinde yer alır.

Aynı kafadayız dostum PS4 Pro Xbox One X sahibiydim tüm oyunları oynadım Witcher 3 Forza beni de en çok saran bunlar oldu Horizon Zero downı oynamadım onun güzel olacağını düşünüyorum.

Detroit oyna. RDR2 oyunu sürekli zevk almalık bir şey değil. RDR2 bence Türk dizisi gibi. Kötü bir oyun değil ama aşırı ağır.
RDR2 oynayın hocam. En iyi şaheserleri oynayın.
Detroit sizi tatmin edecektir. Ek olarak bende RDR2 oynadım ancak oyun sadece bana mı çok hantal ve yavaş geldi?
Ek olarak Cyberpunk'ın ilk sürümünü korsan olarak denedim ve o kadar sıkıcıydı ki sadece 4 saat falan dayanabildim, sonra sildim oyunu. Buglarla alakası yok bu arada, belki bir ara tekrardan oynayınca daha iyi gelir oyun bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı