Witcher 2 ve 3'ten Aldığım Zevki Başka Hiçbir Oyundan Alamıyorum

RDR2 önerebilirim ama vahşi Batı formatını da sevmeniz gerekir. Ben mesela Western hastası da bir insanım ve bu oyunu ön sipariş döneminde satın almıştım. Büyük bir keyifle oynamıştım. He fantastik kültür seven yanımda da Witcher 3: Wild Hunt ve TES V: Skyrim'in yerleri bambaşka. Hikayeleri, ayrıntıları, açık dünyaları, uzun oynanış süreleri açısından değerli oyunlar.

Yalnız değilsiniz maalesef. Dediğiniz gibi "çok hantal ve yavaş". Oyun kötü değil ama oyunun hikaye moduna girince 10 dakikada alt f4 çekiyorum. Daha çok eğlence için grafik ve fizikten taviz verebilirim.

Detroit mükemmel bir oyun bu arada. Oynadığım en iyi oyunlar arasından kesinlikle ilk 5 içinde yer alır.
Size katılıyorum hocam :) Oyunda bir şeyler yapacağım, etkileşim tuşuna basıyorsun ağır ağır gidiyor dönüyor bir şeyler yapıyor. Ama grafik ve hikaye olarak beğendiğim bir oyun. Detroit zaten bayılarak ve bittiğinde üzüldüğüm bir oyundu. RDR2 bittiğinde " oh be sonunda.... " dedirtti bana.

Ek olarak Cyberpunk'ın ilk sürümünü korsan olarak denedim ve o kadar sıkıcıydı ki sadece 4 saat falan dayanabildim, sonra sildim oyunu. Buglarla alakası yok bu arada, belki bir ara tekrardan oynayınca daha iyi gelir oyun bana.
Cyberpunk ileride güzelleşiyor bu arada. Hikayesi gayet güzel oyunun. Oynadığım en iyi oyun diyemem ama yeterince iyiydi.

Onun dışında sana AC: Valhalla öneririm. Sürekli eğlenmelik bir oyun.
Size katılıyorum hocam :) Oyunda bir şeyler yapacağım, etkileşim tuşuna basıyorsun ağır ağır gidiyor dönüyor bir şeyler yapıyor. Ama grafik ve hikaye olarak beğendiğim bir oyun. Detroit zaten bayılarak ve bittiğinde üzüldüğüm bir oyundu. RDR2 bittiğinde " oh be sonunda.... " dedirtti bana.
En iyi sona tek attım, üzülme falan yok. 😎

Şahsen RDR2 oynadığımdan beri diğer oyunlardan zevk alamıyorum. Yavaş falan ama sardı beni. 276 saat oynamışım. Alışmak kolay olmayabilir ama sarınca bırakamıyorsun. Waypoint koyarak gitmeye falan da uğraşmıyorum. Oyun beni nereye götürürse oraya gidiyorum. Mutlaka keşfedecek şeyler oluyor.

RDR2 oynayın. Hikayede ilerlemeyi önemsemeyip bütün yan görevleriyle, etkinlikleriyle beraber ilerleyin. Bitirince kat kat daha fazla tatmin edecek Witcher'dan.
Ben yan görevler dahil Witcher 3'ü 130 saatte bayıla bayıla bitirdim ve oyun bittiği zaman içime bir boşluk düştü, keşke hiç bitmeseydi dedim. RDR2'nin bundan daha iyi bir his yaşatacağını sanmıyorum, bu arada RDR2'nin her şey dahil oynama süresi kaç saat?

Şahsen RDR2 oynadığımdan beri diğer oyunlardan zevk alamıyorum. Yavaş falan ama sardı beni. 276 saat oynamışım. Alışmak kolay olmayabilir ama sarınca bırakamıyorsun. Waypoint koyarak gitmeye falan da uğraşmıyorum. Oyun beni nereye götürürse oraya gidiyorum. Mutlaka keşfedecek şeyler oluyor.

276 saat mi? 😮

Ben yan görevler dahil Witcher 3'ü 130 saatte bayıla bayıla bitirdim ve oyun bittiği zaman içime bir boşluk düştü, keşke hiç bitmeseydi dedim. RDR2'nin bundan daha iyi bir his yaşatacağını sanmıyorum, bu arada RDR2'nin her şey dahil oynama süresi kaç saat?

Ben her şeyi tamamlayıp bitirdiğimde oyun 75 saat idi.

Vardır hocam en az 60 saati. Rockstar oyunu sonuçta.

Geri
Yukarı