Witcher 3 abartıldığını düşünüyor musunuz?

RSK06

Hectopat
Daha fazla  
Ben oyunu oynamadan önce gerçekten abartıldığını düşünüyordum, oyunun ilk 10 saatini 2-3 ayda oynadım ama daha sonra oyun çok sarmaya başladı şu an %40 civarındayım ve bana göre oynadığım en iyi oyun şu anda, önyargısız olarak, sizce oyun abartılıyor mu?
Anket açmıştım, anket kaldırılıp başka konuya gitmiş saçmalık değil mi bu şimdi :D

Son düzenleme:
Ben oyunu oynamadan önce gerçekten abartıldığını düşünüyordum, oyunun ilk 10 saatini 2-3 ayda oynadım ama daha sonra oyun çok sarmaya başladı şu an %40 civarındayım ve bana göre oynadığım en iyi oyun şu anda, önyargısız olarak, sizce oyun abartılıyor mu?
Anket açmıştım, anket kaldırılıp başka konuya gitmiş saçmalık değil mi bu şimdi :D

Leleleyleleley.

80 saat oynadım. Gayet sağlam ve zevkli bir oyun, ama her konuda olduğu gibi bu da abartılıyor. Gayet kaliteli yorumu bile yeterli görülmüyor ve abartılıyor.

Aslında Witcher 3 sevmeyenlerin çoğu oyunu ilk başta sıkıcı bulduğu için sevmiyor. Biraz sabretseler sevecekler. Ben de ilk oynadığım zaman yarım saatte bırakmıştım. Oynamayı tekrar denedikten sonra bir daha bırakamadım. Sayısız kez baştan sona bitirdim.

Ben oyunun ilk 2 saatini yaklaşık 3 defa belirli sebeplerden dolayı(format, pc satmak vb.) en baştan bitirdim. Oyuna 3 kere şans vermeme rağmen çok sıkıcı geldi. Ben açıkçası oyunun balon olduğunu düşünüyorum. Çok iyi bir oyun demeniz için oyunun hikayesinin ileride açılmasından fazlasını yapması gerek ve oyuncuyu kendine bağlaması gerek. Eğer bir oyun başlarında bir şey gösteremiyor ve sıkıcı geçiyorsa (Kraldan emir alıp canavar kesmek vs.) o oyun hiçbir zaman benim gözümde top tier bir oyun olamaz, ki olamadı da.

Yeni konular

Geri
Yukarı