Witcher 2'yi Tavsiye Ediyor musunuz?

Ömer Faruk 52

Hectopat
Daha fazla  
1 2 ay öncesine kadar pek orta çağ RPG oyunu oynamazdım ama Assassins creed Revelations çok hoşuma gitti. Witcher 2'de benziyor dedi bir arkadaşım. Nasıl bir oyun, seveniniz var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Witcher'ı sadece ortaçağ rpg olarak tanımlamak doğru değil bence. Fakat kesinlikle oynanması gereken bir seri mümkünse ilk oyunu da oynamalısın. Onun dışında oyunun ana menüsüne gelmeden önce şöyle bir trailer ile başladığını düşünürsek ilgini çekmesi durumunda "Noldu acaba?" diye başlayıp kendini 4-5 saat oynamış olarak bulacaksın.

Bende almayı düşünüyorum ama kartta para kalmamış bankaya gitmeye üşeniyorum :) Almalısın bu kadar indirime girmişken almışken de 3 serisini de al bence.

Bence, deneyim edilmesi gereken oyunların başında geliyor. Hatta tam anlayabilmek için 2 , 3 sefer bitirmek gerekiyor. Seçimlere göre, hikaye farklı yönlere kayıyor.

İlk oyun eskidir, combat sistemi tam bir şakadır ama witcher bu hacım. Gündelik hayatında 2 kişi arasında kalınca: I'm a witcher, witchers slay monsters. Sloganıyla tarafsızlığını korumaya çalışmak bile yeterli bir sebep bence. İlk oyunu bitirince zaten elin o insta buy'a gidecek merak etme. :ajan:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı