Witcher 3 açıldıktan 30 dakika sonra oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Altarein

Hectopat
Evet sorunum başlıkta ki gibidir. Oyuna girip 30 dk oynadıktan sonra kilitlenip masaüstüne atıyor. Tüm driverlerim güncel ve bu olay diğer oyunlarda olmuyor. WattMan hatası değil, direk kilitlenip masaüstüne atıyor. Oyun sesi arkadan gelmeye devam ediyor.
Ekran kartı: Sapphire RX 590

Evet sorunum başlıkta ki gibidir. Oyuna girip 30 dk oynadıktan sonra kilitlenip masaüstüne atıyor. Tüm driverlerim güncel ve bu olay diğer oyunlarda olmuyor. WattMan hatası değil, direk kilitlenip masaüstüne atıyor. Oyun sesi arkadan gelmeye devam ediyor.
Ekran kartı: Sapphire RX 590
Başlığı okudum ve girmeden kesin AMD'dir ekran kartı diye düşünürken yanılmamışım. Son sürümü kullanıyorsanız sürücü hatasindan olabilir. DDU ile kaldırıp bir önceki stabil kullandığınız sürüm varsa onu kurun.

Ekran kartımız aynı ben ondan olduğunu düşünmüyorum oyununuz orjinal mi korsan mı? Korsansa indirdiğin stabil bir sürüm olmayabilir. En son sürümü indirin, orjinal ise arkadaşın dediği gibi dosya kontrol edip deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı