Çözüldü Witcher 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Charaa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu daha önce aynı bilgisayar üzerinden 180 saat kadar oynadım ve hiç sorun yaşamadım. Oyunu silmiştim. Bu gün yükledim ve böyle bir hata veriyor.
1675170114895.png
Dosyaları doğrula dedim 1 eksik dosya bulundu dedi ve yükledi. Ama sorun çözülmedi. Oyun steam üzerinden orijinal.

Çözüm
Mod yüklemişsiniz. Oyunu önceki oynayışınızda modlu oynadıysanız oyunu sildiğinizde mod dosyaları silinmemiş olabilir. Oyunun kurulu olduğu klasöre gidin ve "Mods" klasörünü silin. Eğer modu yeni yüklediyseniz sorun farklı olabilir.
Mod yüklemişsiniz. Oyunu önceki oynayışınızda modlu oynadıysanız oyunu sildiğinizde mod dosyaları silinmemiş olabilir. Oyunun kurulu olduğu klasöre gidin ve "Mods" klasörünü silin. Eğer modu yeni yüklediyseniz sorun farklı olabilir.

Çözüm
Mod yüklemişsiniz. Oyunu önceki oynayışınızda modlu oynadıysanız oyunu sildiğinizde mod dosyaları silinmemiş olabilir. Oyunun kurulu olduğu klasöre gidin ve "mods" klasörünü silin. Eğer modu yeni yüklediyseniz sorun farklı olabilir.

Hocam teşekkürler. Moda klasörünün içindeki modları sildim ve oyun açıldı. Aslında hata da belliymiş ama o an anlayamadım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı