Witcher 3 aldım ama 34 GB yer var

Ekran Görüntüsü (7).png

Oyunu aldım oynayamıyorum. 60 GB bile olsun netten ucuz ama çok da yavaş olmayan bir şey önerir misiniz ya da indireyim mi sorun olur mu?

Oynamadığınız bir oyun veya program yüklü ise silin bence. Veya ileride de benzer sıkıntıları yaşamamak adına bir adet Seagate 1TB Barracuda siparişi verin derim. Bir de depolamayı bu kadar son çizgiye kadar getirmeyin derim verim düşüyor. En az 50 GB kalsın rahatlasın sürücü. SSD alacak durum varsa ayrı alternatifler bakılabilir.
Nette en uyguna buradan bakabilirsiniz. 1 tb öneririm malum güncel oyunlar epey bir yer kaplıyor. Rahatça hareket etmek için 1 tb başlangıç için iyidir.
.

500 GB hem bana fazla hem de pahalı olur GB az olan ucuz bir şey bulmam lazım.
Oynamadığınız bir oyun veya program yüklü ise silin bence. Veya ileride de benzer sıkıntıları yaşamamak adına bir adet Seagate 1TB Barracuda siparişi verin derim. Bir de depolamayı bu kadar son çizgiye kadar getirmeyin derim verim düşüyor. En az 50 GB kalsın rahatlasın sürücü. SSD alacak durum varsa ayrı alternatifler bakılabilir.
Nette en uyguna buradan bakabilirsiniz. 1 TB öneririm malum güncel oyunlar epey bir yer kaplıyor. Rahatça hareket etmek için 1 TB başlangıç için iyidir.
.

1 TB çok fazla olacağını düşünüyorum ve SATA kabloları ile taktığımda ekrana yazılar gelmez değil mi sonuçta Windows SSD'de.

Bunu bırakıyor ve gidiyorum.

320 GB yeter kardeşim indiriceğim şeyler for Honor Fortnite ve bir de Apex Valorant yer kalıyor hatta.
Benim bilgisayarımda 480 GB SSD var ilk aldığımda yüklediğim oyunlardan sonra 300 GB'si boştu ben de senin gibi düşünüyordum ama şuan 50 GB yer var internetten HDD bakmaya başladım. RAM gibi üzerine ekleyebileceğin bir şey olsa düşük alır sonra yükseltirsin fakat öyle olmuyor işte.

Yine de sen bilirsin.

500 gb ucuzundan var bulmak lazım
Benim bilgisayarımda 480 GB SSD var ilk aldığımda yüklediğim oyunlardan sonra 300 GB'si boştu ben de senin gibi düşünüyordum ama şu an 50 GB yer var internetten HDD bakmaya başladım. RAM gibi üzerine ekleyebileceğin bir şey olsa düşük alır sonra yükseltirsin fakat öyle olmuyor işte.

Yine de sen bilirsin.

500 GB iyi ucuz bulursan söyle bende alacağım. Ama Windows olarak kullanmıyıcağım flash bellek gibi.
Dostum anlıyorum paran az ama daha düşüğü sadece günü kurtarır. Oyunu şimdi oynayamayacak olsan bile biraz daha para biriktir en az 500 GB al.

Bu nasıl Western Digital AV-GP WD5000AVDS 500 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri.

Western Digital AV-GP WD5000AVDS 500 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri nasıl.
WD mi alayım yoksa seaget mi seageti laptopta kullanmıştım pek iyi değildi laptopta fena değildi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı