Witcher 3 alınır mı?

0xArda

Centipat
Witcher 3 çok fazla övülen bir oyun oldu. Epic Games´te 75 TL´den 22.5 TL´ye düşmüş alınır mı?
Witcher 1 ile Witcher 2´yi daha önce oynamadım. Hikayede karmaşıklık olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata düşünmeden alın. İlk oyun günümüzde çok eski kalıyor oynanmayacak seviyede. Onun özet videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Fakat 2. Oyunu da alın bence o da iyidir.

Şimdi şöyle. Oyun güzel lakin çöp bir hikaye gidişatı var. Bak hikayesi kötü demiyorum Vahşi Av özellikle Eredin reis oldukça başarılı bir baş düşman. Lakin yok onu ara yok bunu ara fosil bir ilerleyişi var.

1 ile 2'yi hızlı özet izlemeni öneririm yoksa benim gibi çok bayar seni. Oyun Kaer Morhen savaşından sonra açılıyor benim gözümde oraya kadar kötü senaryo. Oynanışı ve atmosfer zevklidir. DLC'ler ile birlikte 22.5TL'ye alınır. 75TL'ye de alınır ama daha fazla etmez.

Witcher 3 kendi paramla satın alabildiğim ilk oyundur yeri benim için çok ayrı bu yüzden pek objektif bir yorum olmaz benimki ama kesinlikle almanızı öneririm.

1 ve 2 ile uğraşma oyun bayar bence. arkadaşa katılıyorum özet + 3 muhteşem olur. özledikçe tekrar tekrar da bitirirsin oyunu

Geri
Yukarı