Witcher 3 alınır mı?

Bana göre güzel bir hikayesi yok, savaşması da eğlenceli değil, vur kaç üzerine kurulu. Fakat yan görevleri ve evreni güzel. 12 TL değer bence. Oynamasan bile al kenarda dursun. Ben 30 saat oynayıp saldım oyunu. 1.5 yıl geçti hala yüzüne bakmadım, bakmayı da düşünmüyorum. Abartıldığı kadar yok bence.

Bu arada eklemeden geçmek istemiyorum. 30 saati bana sırf şu oyuna abartı dedim diye "ilerle açılacak 10 saat oynayıp kötü diyorsun" diyen fan boylar için oynadım. PC başında uyuyordum en son oyunu oynarken. Eğer sizde fanların gazına geldiyseniz aman girmeyin oyuna. Büyük hayal kırıklığı olur.

Build yapmasını bilirseniz death march'da bile vur-kaç oynanmasına gerek yok, oynamak için oynamışsınız. Gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu kabul ediliyor + GoTY almış.
Evrene, oyuna sallamanın anlamı yok. Senin tarzına uygun değil + oynamayı da becerememişsin bu kadar basit :)

RPG olarak bu oyunu sevmeyen insanların RPG başyapıtı olarak kabul ettiği oyunları görebilirsem gerçekten sevinirim. RPG sevmeyen insan şu oyunu sevmeyebilir, kabulümdür ama RPG seven bir insan eğer bu oyunu beğenmediyse, ''Şu oyun daha iyi bir RPG'' diyebilmesini beklerim en azından.

Kısacası, diğer tarz oyunlarla kıyas yapıldığında sizin için sıkıcı geliyor olabilir fakat RPG oyunları içinde bu oyundan daha iyi gördüğünüz ve sizin tanımınızla ''sıkıcı'', ''bayıcı'' olmayan oyunlar nelerdir, bunu merak ediyorum.

Not: Witcher 3 bence de en iyi RPG değil, fakat en iyilerinden.

Bence Foruma kayıt sırasında Witcher 3 oynadınız mı? sorusu sorulmalı. Hayıt diyenler içeri alınmamalı, hatta IP'lerinden adresleri belirlenip bir güzel sopa çekilmeli.

Şaka bir tarafa, combat sistemine alışana kadar geçireceğiniz kısa sıkıcı bir süre haricinde, hikaye ve oynanış açısından her Türk genci Witcher 3'ü tatmalıdır.

Build yapmasını bilirseniz death March'da bile vur-kaç oynanmasına gerek yok, oynamak için oynamışsınız. Gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu kabul ediliyor.

Gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu? Hahahaha 🤣🤣🤣🤣 şu sözden sonra oyun bilginin ne kadar kısıtlı olduğunu anladım. Witcher 3'te becerilemeyecek bir şey yok. Her "oyunu beğenmedim" diyen kişiye şu sözü söylemeyin. Komik duruma düşüyorsunuz.

GOTY almış. Evrene, oyuna sallamanın anlamı yok. Senin tarzına uygun değil + oynamayı da becerememişsin bu kadar basit :)

Allah'ım gece gece karşıma çıkan insanlara bak. GOTY aldı diye oyuna sallamayalım mı kardeşim bu nasıl bir mantık? Ben beğenmediğim oyuna "beğenmiyorum" derim, eksilerini sayarım neden beğenmediğimi söylerim. Neden sallamanın bir anlamı yok? Git başlığı oku saçma sapan konuşma 🤣 adam alınır mı alınmaz mı demiş, bende neden alınır neden alınmaz söylemişim işte. Gel gör ki ben evreni güzel dedim. Savaş sistemi vur kaçtan ibaret güç fantezisi yapmadığın sürece ne kadar Build yaparsan yap bu böyle kabullenin şunu. Sende büyük ihtimal "oyna ya oyna açılacak" diyen fan boylardansın. RPG en sevdiğim tür nasıl benim tarzıma uygun olmayabilir? Son yazdığın şeyi gram takmıyorum zaten. 12 yaşında çocuğun eline ver gene oynar şu oyunu. Konuşmak için konuşmayın arkadaş komik duruma düşüyorsunuz. Oyun bence kötü bir oyun bu kadar basit :)

Son düzenleme:
Gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu? Hahahaha 🤣🤣🤣🤣 şu sözden sonra oyun bilginin ne kadar kısıtlı olduğunu anladım. Witcher 3'te becerilemeyecek bir şey yok. Her "oyunu beğenmedim" diyen kişiye şu sözü söylemeyin. Komik duruma düşüyorsunuz.

Allah'ım gece gece karşıma çıkan insanlara bak. GOTY aldı diye oyuna sallamayalım mı kardeşim bu nasıl bir mantık? Ben beğenmediğim oyuna "beğenmiyorum" derim, eksilerini sayarım neden beğenmediğimi söylerim. Neden sallamanın bir anlamı yok? Git başlığı oku saçma sapan konuşma 🤣 adam alınır mı alınmaz mı demiş, bende neden alınır neden alınmaz söylemişim işte. Gel gör ki ben evreni güzel dedim. Savaş sistemi vur kaçtan ibaret güç fantezisi yapmadığın sürece ne kadar Build yaparsan yap bu böyle kabullenin şunu. Sende büyük ihtimal "oyna ya oyna açılacak" diyen fan boylardansın. RPG en sevdiğim tür nasıl benim tarzıma uygun olmayabilir? Son yazdığın şeyi gram takmıyorum zaten. 12 yaşında çocuğun eline ver gene oynar şu oyunu. Konuşmak için konuşmayın arkadaş komik duruma düşüyorsunuz. Oyun bence kötü bir oyun bu kadar basit :)

GOTY aldı, Metacritic'de 93 (senin gibi popülarite düşmanı ergenler olmasa 99 olurdu da neyse) puanı var. Oyunun iyi olduğunu kabul etmen için başka ne lazım, Allah tarafından vahiy mi bekliyorsun?
Oyunu adam akıllı oynanamışsın, bir önceki yorumda da söyledim tekrar söylüyorum. Anlamamışsın, oyun mekaniğini kavramamışsın hala vur-kaç diyorsun. Oyun tamamen yapılandırma sistemine dayalı, gelişigüzel yapılandırırsan evet ördek gibi sağa sola zıplarsın aynı senin yaptığın gibi. Bense toxicity build ile death march'da nilfgaard'ı haritadan silerim.

Kimsenin fan boy olmasına gerek yok, güzel oyuna güzel demek bu kadar zor değil. Siz sadece popüler şeyin karşısında durunca kendini havalı sanan 15-16 yaşlarında ergenlersiniz o kadar.

Tekrar söylüyorum, oyunu ister 50 saat oynamış ol. Hala vur-kaç diyorsan sen bu oyundan hiçbir şey anlamamışsın demektir. Ayrıca hikayesine sallaman ayrı bir ironik sadece blood and wine hikayesi oyun piyasasının %98'ini zaten yok eder. Önce önyargısız bir şekilde oyunu oynamak lazım, ondan sonra tatava yaparsın :)

En sevdiğiniz RPG oyunu nedir?

GOTY aldı, Metacritic'de 93 (senin gibi popülarite düşmanı ergenler olmasa 99 olurdu da neyse) puanı var. Oyunun iyi olduğunu kabul etmen için başka ne lazım, Allah tarafından vahiy mi bekliyorsun?
Oyunu adamakıllı oynanamışsın, bir önceki yorumda da söyledim tekrar söylüyorum. Anlamamışsın, oyun mekaniğini kavramamışsın hala vur-kaç diyorsun. Oyun tamamen yapılandırma sistemine dayalı, gelişigüzel yapılandırırsan evet ördek gibi sağa sola zıplarsın aynı senin yaptığın gibi. Bense toxicity Build ile death March'da Nilfgaard'ı haritadan silerim.

Kimsenin fan boy olmasına gerek yok, güzel oyuna güzel demek bu kadar zor değil. Siz sadece popüler şeyin karşısında durunca kendini havalı sanan 15-16 yaşlarında ergenlersiniz o kadar.

Tekrar söylüyorum, oyunu ister 50 saat oynamış ol. Hala vur-kaç diyorsan sen bu oyundan hiçbir şey anlamamışsın demektir. Ayrıca hikayesine sallaman ayrı bir ironik sadece Blood and Wine hikayesi oyun piyasasının %98'ini zaten yok eder. Önce önyargısız bir şekilde oyunu oynamak lazım, ondan sonra tatava yaparsın :)

Oyuna zaten bence kötü diyorum neyini anlamıyorsun? Sen burada "gelmiş geçmiş en iyi oyun!" desen Witcher 3 gelmiş geçmiş en iyi oyun olmaz, ya da ben "çok kötü bir oyun" desem kötü bir oyun olmaz. Bu tamamen öznel bir şey ve senin benim görüşlerime saygı duyman lazım. Eğer ben senin sevdiğin oyuna kötü dediysem ve bu senin zoruna gittiyse burada ergen ben değil sen oluyorsun. Öznel düşüncelere saygınız ne zaman olacak merak ediyorum, ben sevmediğim bir şeye kötü diyebilirim. Mesela herkesin sevdiği bir yemeği sevmeyebilirim. Ben bu oyuna sallıyorum diye neden havalı olayım? Forumda oyunu beğenmeyen tonla insan var, onların hepsi havalı mı oluyor şimdi 🤣 🤣 🤣 komik olma bu kadar. Benim öznel görüşüme saygı duymayıp tatava yapan sensin şu an, bir de haklıymış gibi konuşuyor hala. Bir şeyin popüler olması benim ona sallamayacağım anlamına gelmez, insanlar popüler olan bir şeyi sevmeyebilir. Bu normal kardeşim öznel bir şey bu. Sen bu oyunu istediğin kadar öv bu oyun herkesin gözünde iyi bir oyun olmaz, ben istediğim kadar kötüleyim kötü bir oyunda olmaz. İnsanların artık "kişisel görüş" kelimesini öğrenmesi lazım.

Aa oyun 93 mü almış? Tamam ben bunu sevdim ya 🤣 🤣 🤣 🤣
En sevdiğiniz RPG oyunu nedir?
Fallout New Vegas.

Yeni konular

Geri
Yukarı