Witcher 3 alınır mı?

Muhtemelen bu oyunu bitirdikten sonra hayat yavan gelecek. Manitanla geçirdiğin zamanlardan zevk almamaya başlayacaksın. Yeneffer'in mi köpeği olsam yoksa Triss'in mi diye düşüneceksin. Ekipmanını geliştirmek için farm yaparken düşüneceksin kendini. Son aldığın görevi hangi yollarla yapabileceğini falan düşüneceksin uyumadan önce. Yine de sen bilirsin, bu akşam bir daha indireyim de çıldırayım bari.

Muhtemelen bu oyunu bitirdikten sonra hayat yavan gelecek. Manitanla geçirdiğin zamanlardan zevk almamaya başlayacaksın. Yeneffer'in mi köpeği olsam yoksa Triss'in mi diye düşüneceksin. Ekipmanını geliştirmek için farm yaparken düşüneceksin kendini. Son aldığın görevi hangi yollarla yapabileceğini falan düşüneceksin uyumadan önce. Yine de sen bilirsin, bu akşam bir daha indireyim de çıldırayım bari.
Biraz abarttın reis sanki. Oyun 7000TL olsa kredi çek al diyeceksin.

Witcher 3 çok fazla övülen bir oyun oldu. Epic games´te 75 tl´den 22.5 tl´ye düşmüş alınır mı?
Witcher 1 ile Witcher 2´yi daha önce oynamadım. Hikayede karmaşıklık olur mu?

YouTube'dan 1. ve 2. oyunun hikayesi izleyin sonra dalın oyuna kesinlikle oynanır ama dlcleride alın çok iyi DLC'leri var özellikle Blood and Wine ilk 3ümdedir Witcher 3

Biraz abarttın reis sanki. Oyun 7000TL olsa kredi çek al diyeceksin.

Bence arkadaş haklı Witcher 3 DLC'ler dahil bitirdikten sonra bir boşluk hissetmeye başladım çoğu oyun zevkli gelmiyor witcherden sonra. BENCE BU OYUN BİR ŞAHESER.ben keşfederek oynamayı çok severim Witcher'de bunu bana iyi verdi 120 saatim var daha yeni bitirdim oyunu tekrar başlayasım var PC'yi açınca sürekli Witcher'e gidiyor elim.

Şu an ben de oynuyorum hatta birazdan gireceğim lakin dediğim gibi kontratlar ne kadar eğlenceliyse ana hikaye çok kötü benim gözümde. Yennefer'i ara bul yetmedi Ciri'yi ara bul yetmedi onu ara bunu ara...

Triss'e daha çok yükselmiştim bu arada. Dediğin gibi Yeneffer zaten oyunun %95'inde yok. Ana hikayeden çok yan hikayeler ve DLC'ler sarıyor bu arada.

Şu an ben de oynuyorum hatta birazdan gireceğim lakin dediğim gibi kontratlar ne kadar eğlenceliyse ana hikaye çok kötü benim gözümde. Yennefer'i ara bul yetmedi Ciri'yi ara bul yetmedi onu ara bunu ara...

Evet yalan yok bazen bayıyor şahsen ben 1 2 kere ara verdim bitirdim oyunu sonra hikayesi aldı götürdü sonlara doğru daha da iyileşiyor hikaye.
Ben mesela hiç kontrat yapmadım neredeyse bana gereksiz geliyor 500 para için canavarın izinhi sür bul NPC'lerden hikayeyi dinle baydı her kontrat aynı neredeyse kontrat yerine yolda giderken denk gelen 3 5 yağmacı outpostlarına dalıyorum çıkan kılıçlar zaten 2 3 k ediyor.

Triss'e daha çok yükselmiştim bu arada. Dediğin gibi yeneffer zaten oyunun %95'inde yok. Ana hikayeden çok yan hikayeler ve DLC'ler sarıyor bu arada.

Hocam en iyisi baştan sona toplam 200 saat ilk Yennefer sonra Triss oynayıp bitirmek ayıp olmasın.

gereksiz geliyor 500 para için
Para için yapılır mı 😆 Efendim şimdi şöyle. Levelim 6 ve 15-20 seviyelik kontrarlar, yolda gördüğüm Griffin ve Çatalkuyruklar v.s Oyuın modu da zor. Bu şekilde zevk alıyorum ben 1 BOSS savaşı yaklaşık 25 dakika sürüyor. Size saçma gelebilir ama ben bundan zevk alıyorum. Quen fulleyince baş edebiliyorsun.

Canını %5 seviyesine getirip tek yediğim de oluyor ama bu şekilde öldürünce sanki Dark Souls BOSS kesmişim gibi seviniyorum.

Geri
Yukarı