Witcher 3 alınır mı?

Peki oyunu RTX 4050 100watt ve i5 12450H laptapım hangi ayarlarda DLSS açık 30 FPS üstü verebilir yani hangi ayarlarda sistem sıcaklığını coşturmadan oynayabilirim FPS sabitliyorum her oyunda 60'a Metro Exodus gibi oyunlarda ama bu oyunun optimizasyonunun güncellemeye birlikte çok kötüleştiğini duymuştum.

Kasma falan yok yağ gibi akıyor. Sadece senin kartında şehir içinde FPS biraz düşer onu dert etmene gerek yok.

Peki oyunu RTX 4050 100watt ve i5 12450H laptapım hangi ayarlarda DLSS açık 30 FPS üstü verebilir yani hangi ayarlarda sistem sıcaklığını coşturmadan oynayabilirim FPS sabitliyorum her oyunda 60'a Metro Exodus gibi oyunlarda ama bu oyunun optimizasyonunun güncellemeye birlikte çok kötüleştiğini duymuştum.

Pekala DLC lerede bakayım o zaman 40 lira bir şey değil bu kadar önemliyse:)

Yok 2 DLC 80 TL eğer complate versiyonu alırsan 40 TL daha ucuza geliyor oyun+DLC'ler

Kasma falan yok yağ gibi akıyor. Sadece senin kartında şehir içinde FPS biraz düşer onu dert etmene gerek yok

Kasma falan yok yağ gibi akıyor. Sadece senin kartında şehir içinde FPS biraz düşer onu dert etmene gerek yok.

Pekala 40 FPS'ye sabitliyeyim bari şu yaz aylarında laptap sıcaklıkları sıkıntı vallahi:)

Yok 2 DLC 80 TL eğer complate versiyonu alırsan 40 TL daha ucuza geliyor oyun+DLC'ler

Hmm tamam o zaman gittim bir de kirazoğlu izledim beklenti bayağı yükseldi umarım karşılığını verirsin Witcher, God of War oynadıktan sonra bu tür çoğu oyundan zevk alamadım umarım Witcher bunu kırar bir tek oynayıp keyif ala ala oynadığım Metro Exodus var şu an GoW'dan sonra oynadığım.

Pekala 40 FPS'ye sabitliyeyim bari şu yaz aylarında laptap sıcaklıkları sıkıntı vallahi:)

Hmm tamam o zaman gittim bir de kirazoğlu izledim beklenti bayağı yükseldi umarım karşılığını verirsin Witcher, God of War oynadıktan sonra bu tür çoğu oyundan zevk alamadım umarım Witcher bunu kırar bir tek oynayıp keyif ala ala oynadığım Metro Exodus var şu an GoW'dan sonra oynadığım.
Metro nasıl hocam hikayesi içine çekiyor mu

Hocam bende 85 watt 3050 var Medium ayarlarda DLSS Performansta 100 FPS alıyorum. Yükseğe çekince de 60'a düşüyordu diye hatırlıyorum ama medium ayarlar bile sinema gibi: D

Hocam bende 85 watt 3050 var medium ayarlarda DLSS performansta 100 FPS alıyorum. Yükseğe çekince de 60'a düşüyordu diye hatırlıyorum ama medium ayarlar bile sinema gibi: D

Peki sağ olun o zaman gönül rahatlığıyla medyumlar oynarım.

Hikayesini dinlesem yeter mi?

Dinleseniz yetebilir ama adam gibi dinleyin karakterleri öğrenin özellikle bu adam niye bizimle yav falan dersin 75 FPS kanalının videosu var güzel anlatıyor bayağı oradan dinleyin 3 bölüm son bölüm metro xodus oraya gelince kaptın indirimde 40 TL'ye almıştım ama şu anki fiyatında hakkediyor kısa ama öz harika hikayebanlatımĵ ortalama ama vuruş hissi çalışma gerginliği falan çok oturmuş ilk iki oyun çizgisel bu oyun yarı açık dünya vaktin varsa oyna ilk iki oyunu 30 liralar ama optimizstonu özürlü haberin olsun ortalamanın bir tık üstü bir sistemle oynanaır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı