Witcher 3 alınır mı?

kandes2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
PS4'e sahibim elimde Uncharted'ın tüm oyunları, RDR2 ve GTA 5 bulunmakta. Uncharted 3. 2. 1. oyunları bu hafta PS Plus'tan geldi. Yarın indirim bitene kadar oyun alacağım. Witcher 3 almayı düşünüyorum, yakın dövüş oyunlarını çok seviyorum. Alınır mı yoksa başka bir oyun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'e sahibim elimde Uncharted'ın tüm oyunları, RDR2 ve GTA 5 bulunmakta. Uncharted 3. 2. 1. oyunları bu hafta PS Plus'tan geldi. Yarın indirim bitene kadar oyun alacağım. Witcher 3 almayı düşünüyorum, yakın dövüş oyunlarını çok seviyorum. Alınır mı yoksa başka bir oyun mu?
Herkes seviyor diye aldım ama sıkıcı gelmeye başladı artık. Can malzemem kalmadı golem öldür diyor golemin canı bitmiyor çok sinirliyim bu oyuna çok..

Herkes seviyor diye aldım ama sıkıcı gelmeye başladı artık. Can malzemem kalmadı golem öldür diyor golemin canı bitmiyor çok sinirliyim bu oyuna çok..
Ben böyle bir sorun yaşamadım bulduğum her şeyi topluyordum çünkü bu oyunun değil senin hatan oynuyamıyorsan oyunun ne suçu var. Golem ölmüyor demişsin golem için yağ,iksir kullandınmı ? zırhını geliştirdin mi ?veya kılıç yükselttin mi ? Vurduğu zaman vuruşlarından kaçmaya çalıştınmı ?
Bu arada oyun bence NET alınır DLC'leri ile birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı