Witcher 3 ana görev ve DLC'ler

EmreBlast

Centipat
Daha fazla  
Şu an oyunu taze başlangıç (ana hikaye) ve ölüm marşı zorluğunda oynuyorum. Görev sekmesinde DLC'lere ait birkaç görev mevcut hearts of stone ve blood and Win'e gibi ve ben bunları yapabilecek güçteyim. Yapmalı mıyım yoksa DLC'lere başlarken mi yapılması gerekiyor bu görevler anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O görevler DLC'leri başlatan görevler. Tavsiyem ilk önce ana hikayeyi bitirmeniz ardından Hearts Of Stone DLC 'sini oynamanız sonra da Blood And Wine DLC'si ile oyunu bitirmeniz olacaktır.

DLC'leri başlatan görev derken şimdi ben birkaç tanesini oynadım onların ne yapmam lazım ? Ana hikaye üzerinden oynuyorum ama görevlerin olduğu kısımda gözükünce yapayım dedim.

Şöyle ben zaten şuan Hearts of stone ya da blood and wine oynamıyorum ana hikayeyi oynuyorum ama buna rağmen görevlerim arasında birkaç tane dlc görevleri var yapabilecek durumdayım 32 level olması sorun değil yapayım mı oyunun hikayesini bozar mıyım yani nasıl yapmalıyım

Blood and Wine'a ana hikayeyi bitirdikten sonra başlamanı öneririm çünkü olay akışı böyle daha mantıklı bir hale geliyor, Hikaye tam olarak oturuyor böylelikle. Hearts of Stone'u ben ana hikaye esnasında bitirmiştim isterseniz öyle yapabilirsiniz zaten kendi içinde ayrı bir hikayesi var onun. Kesinlikle ana hikayeyi etkilemiyor.

Ben ana hikayeyi seçerek başladım oyuna böyle dlcleri falan ana hikayeyi bitirdikten sonra oynayacağım sanıyordum. O yüzden görevler sekmesinde ne varsa yapmaya çalışıyordum şuan.
Şimdi ben o zaman dlcleri yapmayayım ana hikayeyi bitireyim çünkü dlc leri öylesine yaptım hikayelerini takip etmedim ana görevim gibi düşünerek ana hikayeyi bitirdikten sonra sadece dlc seçerek oynayayım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı