Witcher 3, balina saldırıyor mu?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Witcher 3'te kaçakçı zulası yağmalarken balina benzeri bir ses duydum ve taş gibi bir şey su üstünde belirdi, suya inip baktığımda cidden balina gördüm! Bu tarz şeylerden çok korkarım ben. Gördüğümde kalbim küt küt atmaya başladı, zaten oyunlarda su altında yüzmeye korkuyorum. Saldırıyor mu bu? 1 taneydi 2.ncisi spawn oldu 😱
20201119140331_1.jpg

20201119140524_1.jpg

Şöyle bir video buldum, adam balinanın yanına gidiyor. Ben gitsem korkudan altıma salıverirdim herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Witcher 3'te kaçakçı zulası yağmalarken balina benzeri bir ses duydum ve taş gibi bir şey su üstünde belirdi, suya inip baktığımda cidden balina gördüm! Bu tarz şeylerden çok korkarım ben. Gördüğümde kalbim küt küt atmaya başladı, zaten oyunlarda su altında yüzmeye korkuyorum. Saldırıyor mu bu? 1 taneydi 2.ncisi spawn oldu 😱
Eki Görüntüle 742989
Eki Görüntüle 742993
Şöyle bir video buldum, adam balinanın yanına gidiyor. Ben gitsem korkudan altıma salıverirdim herhalde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyunda da korkmazsın be. :D

Yıllarca mı? Ya adam çok şanssız ya da ben çok şanslıyım. İnşallah yan görevdir 😱
1:25'den devam et.

Bende hani mesela Outlast'ta adam arkandan koşuyor 3 saniye beklersen yakalıyacak o kadar yakın mesfeden koşuyor ve önünde kapı var yani o andan çok korkarım mesela hani 3 kardeş sizi kovalıyor siz küçük asansöre biniyorsunuz ya son saniye onlarda yakalayamıyor o anlardan çok korkarım.

Geri
Yukarı