Witcher 3 Balon mu?

şahsi

Hectopat
Yaklaşık 8 saat oynadım ve oyun hakkında inanılmaz yorumlar okudum. Ancak oynadığım kısıma göre hiç keyif alarak oynamadım umarım sadece başları böyledir.

Yennefer'ın nereye gittiğini sana söylerim ama önce yaratığı öldür. Ciri hakkında bilgi alabilmek için Baron'un ailesini bul. Baron kim abiiiii? Herifin tipe bak. Baron'un ailesine ne olduğunu öğrenmek için cinciyi bul. Cincinin bize yardım etmesi için keçisini bul. Çok saçma geldi bunlar neyiz abi biz Müge Anlı falan mı?

Aslında bunlar beklentimi çok tutmamdan dolayı da olmuş olabilir. Ya da sonralardan oyun gerçekten anlatıldığı gibi oluyordur. Size de başları sıkıcı geldiği oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok az oynayıp ya da oynamayıp sırf oyunu, iyi ve popüler olduğunu duydukları için heryerde öven özenti bir kitle var. Bu yüzden o yorumları ciddiye almamak lazım.

Oyunu birçok kez severek ve beğenerek bitirdim. Alışmak için biraz süre vermen lazım. Witcher serisini daha önce oynamadıysanız 1. oyundan başlamanız sağlıklı olur. Hem Dünya hakkında bilgi sahibi olursunuz hem de karakterler ve aralarındaki ilişkileri öğrenip sağlıklı bir hikaye dinleyip oynamış olursunuz. Oynamasan da olur ya da internetten kısa özetini izle gibi yorumlar da gelir, böyle yaparak Dünyaya ve oyuna hakim olamazsınız.

Yennefer'in gözlerini görene kadar biraz sıkıcıydı. Herkes her şeyi sevmek zorunda değil. Bence CS:GO, PUBG, Fortnite oyunları berbat.
Yennefer'ın nereye gittiğini sana söylerim ama önce yaratığı öldür. Ciri hakkında bilgi alabilmek için Baron'un ailesini bul. Baron kim abiiiii? Herifin tipe bak. Baron'un ailesine ne olduğunu öğrenmek için cinciyi bul. Cincinin bize yardım etmesi için keçisini bul. Çok saçma geldi bunlar neyiz abi biz Müge Anlı falan mı?
Witcher'sın sen. İşin bu. Canavar öldürüp para almak. Ciri ise senin için önemli biri olduğu için onu bulmak adına her şeyi yapıyorsun.
Diğer oyunları illa oyna ya da videolarını izle diyenlere: Ben yapmadım. Hikayeye genel olarak hakimim ki beklemeyi sevmediğim için konuşmaları geçerim. Oyunu oyun olarak oynamak isteyenler de oluyor.

Oyundan ziyade belki de bu oyun tarzından hoşlanmıyorsunuzdur.
Oynanışla alakalı bir problemim yok orası gayet güzel.
Çok az oynayıp ya da oynamayıp sırf oyunun iyi ve popüler olduğunu duydukları için heryerde öven özenti bir kitle var. Bu yüzden o yorumları ciddiye almamak lazım.

Oyunu birçok kez severek ve beğenerek bitirdim. Alışmak için biraz süre vermen lazım. Witcher serisini daha önce oynamadıysanız 1. oyundan başlamanız sağlıklı olur. Hem Dünya hakkında bilgi sahibi olursunuz hem de karakterler ve aralarındaki ilişkileri öğrenip sağlıklı bir hikaye dinleyip oynamış olursunuz. Oynamasan da olur ya da internetten kısa özetini izle gibi yorumlar da gelir, böyle yaparak Dünyaya ve oyuna hakim olamazsınız.
Witcher 1'i 2 saat kadar oynadım ama çok eski mekanikleri olduğu için dayanamayıp bıraktım ve hikayesini okudum. Aynı şekilde 2. oyuna da öyle yaptım. 3. oyunu da sadece grafikleri beni tutuyor devam etmem için :D
Yennefer'in gözlerini görene kadar biraz sıkıcıydı. Herkes her şeyi sevmek zorunda değil. Bence CS:GO, PUBG, Fortnite oyunları berbat.

Witcher'sın sen. İşin bu. Canavar öldürüp para almak. Ciri ise senin için önemli biri olduğu için onu bulmak adına her şeyi yapıyorsun.
Haklısın aslında beklentim yüzünden böyle oldu büyük ihtimal.

Oyun başlarında (özellikle o baron görevleri kısmında) ben de aynı şeyleri düşünmeye başlamıştım. Novigrad görevleri başladıktan sonra oyun çok fena sarmıştı beni. 2 kere bitirdim ve overrated olduğunu düşünmüyorum. Gözümde hala en iyi açık dünya oyunu.

Ben de biraz abartıldığını düşünüyorum. Oyunda ki gwent olayı dışında gayet iyi. Keşke almadan önce biraz oyuna baksaydınız, belki beklentiniz çok yüksek olmazdı. Ama bence devam edin, madem 8 saat oynamışsınız bir yerden sonra kendinizi kaptırırsınız belki.

Ben de biraz abartıldığını düşünüyorum. Oyunda ki gwent olayı dışında gayet iyi. Keşke almadan önce biraz oyuna baksaydınız, belki beklentiniz çok yüksek olmazdı. Ama bence devam edin, madem 8 saat oynamışsınız bir yerden sonra kendinizi kaptırırsınız belki.
Oyunu kesinlikle bitirmeyi düşünüyorum. Düşündüğüm kadar kötü olamaz elbette.

Geri
Yukarı