Witcher 3 abartılıyor mu?

Evet abartılıyor ancak ben şu ana kadar abartılmamış bir oyun da oynamadım zaten. Şimdiye kadar oynadığım her oyunda bir eksiklik hissettim ben ve abarttıkları kadar iyi gelmedi bana.

Diğer oyunlardan bir farkı yok.

Her oyunu kendi alanında değerlendirmek lazım. Sen bu oyunu oynadığına emin misin yoksa ilk iki saatte böyle oyun olmaz abi yahu deyip kapatanlardan mısın? Gidip böyle bir oyunu RDR2 ile kıyaslarsan da bir zahmet oyun incelemesi yapma, teşekkürler.

Bir kitap uyarlaması olarak RPG oyunlar arasında gelmiş geçmiş en iyi oyundur. Herhangi başka bir örnek bulamazsın kitaptan uyarlanmış ama bu kadar başarıya ulaşmış bir fantastik evren. Kimsenin bir şeyi abarttığı yok daha iyisini yapsınlar görelim. Ne Yüzüklerin Efendisi serisinden ne Game of Thrones'tan veya benzeri evrenlerin kitaplarından bir tane Witcher serisine yaklaşabilecek kalite de bir oyun çıkmadı bu gidişle asla çıkmayacak. Witcher diyince sadece akla 3. oyun gelmesin en az 1. ve 2. oyunları da çıktıkları dönemlere ve bütçelerine göre yargılarsak iyi oyunlar zaten. Tabii yapımcı firma bütün sempatisini Cyberpunk 2077 ile kaybetti.

Bir kitap uyarlaması olarak RPG oyunlar arasında gelmiş geçmiş en iyi oyundur. Herhangi başka bir örnek bulamazsın kitaptan uyarlanmış ama bu kadar başarıya ulaşmış bir fantastik evren. Kimsenin bir şeyi abarttığı yok daha iyisini yapsınlar görelim. Ne Yüzüklerin Efendisi serisinden ne Game of Thrones'tan veya benzeri evrenlerin kitaplarından bir tane Witcher serisine yaklaşabilecek kalite de bir oyun çıkmadı bu gidişle asla çıkmayacak. Witcher deyince sadece akla 3. oyun gelmesin en az 1. ve 2. oyunları da çıktıkları dönemlere ve bütçelerine göre yargılarsak iyi oyunlar zaten. Tabii yapımcı firma bütün sempatisini Cyberpunk 2077 ile kaybetti.

Bu sadece kitap uyarlaması için geçerli olabilir.

Her ne kadar şu an çok konuşulmasa da, zamanında az konuşulmadı. Bana göre abartılmış bir oyun. Diğer oyunlardan bir farkı yok. Oynarken diğer oyunlarda ne duygular alıyorsam, Witcher aynısını alıyorum. Yennefer ve Triss ile olanlar hariç. 😀

Yarım saat oynayıp sildiğim bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı