Sürprizbozan Witcher 3 bittikten sonra ne yapılmalı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
😀 Anladım Yennefer'i seçtiğim için onu göreceğim. Zaten oyuna başlamadan önce bile biliyordum DLC sonunda görüceğimi sadece şunu sormak istiyorum Ciri ile görev yapabilecek miyiz? Oyunun sonunda görmem önemli değil yani ana oyundaki gibi beraber görev yapacak mıyız? (Witcher oldu Ciri)

Hayır, Ciri ile herhangi bir görev yok.

Kendisi güzel olduğu kadar DLC'leride bir o kadar güzel oyun. Eski anılarım depreşti okuyunca. Bayadır oynamıyordum tekrar başlayıp bitirmeyi düşünüyorum.

😀 Anladım Yennefer'i seçtiğim için onu göreceğim. Zaten oyuna başlamadan önce bile biliyordum DLC sonunda görüceğimi sadece şunu sormak istiyorum Ciri ile görev yapabilecek miyiz? Oyunun sonunda görmem önemli değil yani ana oyundaki gibi beraber görev yapacak mıyız? (Witcher oldu Ciri)
Hayır, Ciri'yi göremeyeceksiniz. Birlikte herhangi bir görev de yok.
DLC'lerde görecekleriniz şu şekilde değişiyor:
Yennefer'ı seçtiyseniz Yennefer'ı görüyor,
Triss'i seçtiyseniz Triss'i görüyor,
Yennefer ve Triss'i aynı anda seçip yatağa bağlandıysanız Ciri'yi görüyor,
Yennefer ve Triss'i aynı anda seçip, yatağa bağlanıp üstüne bir de Ciri'yi Emhyr'in kraliyet sarayına verirseniz Dandelion'u görüyorsunuz.

Harbiden çok güzel bir oyun daha DLC'ye başlamadım ama boşluk hissindeyim. Witcher 4 çıksada oynasak modundayım.
Witcher 4 muhtemelen 1. 2. ve 3. oyunun (kısacası Geralt'ın oyunlarının) hikayesinden bağımsız olacak. Umarım Ciri'nin hikayesinden ilerlerler fakat sanmıyorum.

Yennefer ve Triss'i aynı anda seçip, yatağa bağlanıp üstüne bir de Ciri'yi Emhyr'in kraliyet sarayına verirseniz Dandelion'u görüyorsunuz.
Dandelion, Yennefer veya Triss'le ilişkinizin olmadığı ve Ciri'nin öldüğü senaryoda geliyor. Ciri'nin İmparatoriçe olarak ziyarete gelmesi mümkün.

İletiye çökmüş gibi oldum, yanlış anlaşılmasın sadece yazayım dedim.

Hayır, Ciri'yi göremeyeceksiniz. Birlikte herhangi bir görev de yok.
DLC'lerde görecekleriniz şu şekilde değişiyor:

Witcher 4 muhtemelen 1. 2. ve 3. oyunun (kısacası Geralt'ın oyunlarının) hikayesinden bağımsız olacak. Umarım Ciri'nin hikayesinden ilerlerler fakat sanmıyorum.

Oyunun içine gizlenen çok sevdiğim bir görev vardı. Witcher serisiyle 3 ay önce tanıştığım için pek bilmiyorum galiba Next Gen güncellemesiyle gelmiş bir görev. Bir mağarada yanımızda eski bir Witcher ve genç bir rahip vardı. Hatta Witcher'ı kurtarınca bize unutulmuş kurt zırhı gibi bir şey vermişti. Aynı onun gibi gelecekteki veya geçmişteki bir Witcher ile devam edersek çok iyi olur. Vesemir'in gençliğide olabilir aslında. Hatta ve hatta önceden okuduğum bir habere göre Witcher geliştiricileri Geralt ile iletişimi kesmeyeceğimiz bir oyun getirebilirmiş. Geralt'ın yaşlılığında yeni Kaer Morhen lideri olduğu bir dünyada başka bir genç Witcher oynamak çok güzel olurdu. Ciri'yi oynamak bence çok güzel olmaz yani onlar ile karşılaşalım ama onları oynamayalım.

Dandelion, Yennefer veya Triss'le ilişkinizin olmadığı ve Ciri'nin öldüğü senaryoda geliyor. Ciri'nin İmparatoriçe olarak ziyarete gelmesi mümkün.

İletiye çökmüş gibi oldum, yanlış anlaşılmasın sadece yazayım dedim.
Sağol zaman ayırdığın için

Evet, haklı olabilirsiniz. Aslında şöyle de komik bir olay var,
Ciri'nin öldüğü senaryoda aslında Geralt da ölüyor. Ne hikmetse DLC'lerde diriliveriyor ama. 😁

Oyunun içine gizlenen çok sevdiğim bir görev vardı. Witcher serisiyle 3 ay önce tanıştığım için pek bilmiyorum galiba Next Gen güncellemesiyle gelmiş bir görev. Bir mağarada yanımızda eski bir Witcher ve genç bir rahip vardı. Hatta Witcher'ı kurtarınca bize unutulmuş kurt zırhı gibi bir şey vermişti. Aynı onun gibi gelecekteki veya geçmişteki bir Witcher ile devam edersek çok iyi olur. Vesemir'in gençliğide olabilir aslında. Hatta ve hatta önceden okuduğum bir habere göre Witcher geliştiricileri Geralt ile iletişimi kesmeyeceğimiz bir oyun getirebilirmiş. Geralt'ın yaşlılığında yeni Kaer Morhen lideri olduğu bir dünyada başka bir genç Witcher oynamak çok güzel olurdu. Ciri'yi oynamak bence çok güzel olmaz yani onlar ile karşılaşalım ama onları oynamayalım.
Evet, farklı bir Witcher'ın hikayesinden devam edilebilir; Ama açıkçası ben Ciri'nin hikayesinden devam etmek isterdim. Karakterin hikayesi çok havada kaldı çünkü, "Witcher oldun" deyip geçtiler resmen.

Evet, haklı olabilirsiniz. Aslında şöyle de komik bir olay var,
Ciri'nin öldüğü senaryoda aslında Geralt da ölüyor. Ne hikmetse DLC'lerde diriliveriyor ama. 😁

Evet, farklı bir Witcher'ın hikayesinden devam edilebilir; ama açıkçası ben Ciri'nin hikayesinden devam etmek isterdim. Karakterin hikayesi çok havada kaldı çünkü, "Witcher oldun" deyip geçtiler resmen.

O konuda katılıyorum bir de sen özellikle Ciri'yi görmeyeceksin deyince iyice şaşkına döndüm. Yani bitti mi her şey. Resmen kıza Witcher oldun hadi yolun açık olsun deyip gönderiler o yüzden oyundaki bu olayı beğenmedim en azından DLC'ler ile birlikte birkaç ana karakter hikayenin döngüsünde yer alabilirdi. Mesela örnek veriyorum DLC içinde yer alan bir yan görev olarak Ciri yeni Witcher olduğu için bizden bir boss kontratı hakkında yardım etmemizi isteyip bir mağarayı beraber incelediğimiz gibi görevler olabilir. Yani bu şekil görevler ile ana karakterlerin oyundan kopmadığını oyuncuya hissettirebilirlerdi. Aynı görevler yanımıza seçtiğimiz Yennefer veya Triss içinde olabilirdi. Neyse oyunun ana hikayesi bile bir başyapıt olduğu için böyle şeyler görmezden gelinebilir. Umarım 4. oyun güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı