The Witcher 3 bittikten sonra ne oluyor?

Cevaplarınız için teşekkür ederim kötü sonla bitirdiğimi anlamıştım zaten gider Blood and Wine DLC'sini oynarım Triss le bitiririm oyunu ama oyun bitince içimde bir burukluk oluştu her güzel şey bittiğinde olduğu gibi.
Ben de kötü sonla bitirmiştim, uzun süre kendime gelemedim ama hayatta her istediğimiz olmaz sonuçta. Ayrıca bence bu son Witcher evrenine yakışan en iyi son. Bir çok kişi de öyle düşünüyor.

Ben de kötü sonla bitirmiştim, uzun süre kendime gelemedim ama hayatta her istediğimiz olmaz sonuçta. Ayrıca bence bu son Witcher evrenine yakışan en iyi son. Bir çok kişi de öyle düşünüyor.
Benim tercihim İmparatoriçe sonu olur. Hem çok mutlu bir son değil, hem de çok üzücü bir son değil. Tabii sanırsam oyunun "ana" sonu Ciri'nin Witcher olması diye biliyorum ben.

Ben Triss' i öldürmüştüm. Sanırım o yüzden bana kala kala Yennefer kaldı. Ah Triss, üzümlü kekim. :D

Edit: Sarışın olan büyücüyü öldürmüşte olabilirim. Kadınları çabuk unutuyorum. :D
O öldürdüğünüz büyücü Keira Metz di sanırsam onu bende öldürmüştüm zaten öldürmemizin tek negatif yanı Kaer Morhan da Wild Hunt ile olan savaşımızda bize yardım etmeye gelememesiydi.

Benim tercihim İmparatoriçe sonu olur. Hem çok mutlu bir son değil, hem de çok üzücü bir son değil. Tabii sanırsam oyunun "ana" sonu Ciri'nin Witcher olması diye biliyorum ben.
Öyle kesin bir son yok diye biliyorum ben. Sapkowski kitapları öncesini anlatıyor çünkü oyunun. Ben aslında imparatoriçe yapmak istiyordum ama, oyun sonu kararları bence iyi olmadığından kötü sona denk geldim şanssız biçimde. Yoksa cidden hakkını vererek oynadım 300 küsür saat.
O öldürdüğünüz büyücü Keira Metz di sanırsam onu bende öldürmüştüm zaten öldürmemizin tek negatif yanı Kaer Morhan da Wild Hunt ile olan savaşımızda bize yardım etmeye gelememesiydi.
Bir de Lambert ile beraber olamıyorlar ölürse.

Oyunun ana hikayesi bittikten sonra ana hikayedeki karakterler oyundan siliniyorlar. Bunun sebebi oyun bittikten sonra açık dünyanın tek olayı geri kalan yan görevleri vs. tamamlamak. Ondan sonra işin içine DLC'ler ekleniyor tabii.

Dediğin gibi, oyunu kötü sonla bitirmişsin. Ben bütün sonları teker teker yaptım, normalde kötü son yapmak istemiyordum fakat geçen haftalarda oyunu kötü sonla da bitirdim. Eğer oyuna bağlandıysan tekrardan başlayıp başka oynanış tarzlarıyla oyunu tamamlamanı öneriyorum. Tabii feci zaman vermen gerekiyor, orası ayrı.

Oyunda Triss ölemiyor ki? Keira'dan bahsediyorsunuz sanırsam siz. Keira zaten seçilebilen bir karakter değil.

Hocam bende dün kötü sonla bitirdim sonra wikiden iyi son için ne yapılması lazım diye baktım yeşil kıyafetli büyücüyü kurtarma görevinden tekrar başlayıp 4 saatte bitirdim Hearts of Stone ve blood and vineyi bitirince (yenniferi seçmiştim ben) yennifermi gelecek?

Ben Triss' i öldürmüştüm. Sanırım o yüzden bana kala kala Yennefer kaldı. Ah Triss, üzümlü kekim. :D

Edit: Sarışın olan büyücüyü öldürmüşte olabilirim. Kadınları çabuk unutuyorum. :D
sanırım öldürdüğün kişi keira mertz'dir yoksa trissle savaşacak ne yaşadın bilmiyorum :).

Ben Triss'i öldürmüştüm. Sanırım o yüzden bana kala kala Yennefer kaldı. Ah Triss, üzümlü kekim. :D

Sanırım öldürdüğün kişi keira Mertz'dir yoksa Triss'le savaşacak ne yaşadın bilmiyorum :).

Yeni konular

Geri
Yukarı