Witcher 3 DLC'ler çalışmıyor

better call saul

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3 için Blood and Wine ve Heart of Stone DLC'lerini aldım. Yükledim ve Steam'den DLC bölümünden aktifleştirdim ama oyuna girince aktif olmasına rağmen DLC'lere dair bir şey gözükmüyor. DLC'leri silip yeniden kurdum yine çalışmadı, yardımcı olursanız sevinirim.

Ana menüde iki ek paket te kurulu olarak gözükmesi lazım. Ayrıca oyunun ana menüsündeki mekan da değişmesi lazım. Öyle bir şey oldu mu?

Hayır olmadı zaten kurulmadığına eminim çünkü.

1609772421332.png

Bu kısımda kurulduğunda kurulu yazması gerekiyor diye biliyorum en azından arkadaşımda öyle olmuş.
Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyebilirsin, DLC'leri kapatıp açmayı deneyebilirsin.

Doğruladım zaten DLC'leri de ilk seferinde olmadığı için silip yeniden yükledim ama hala aynı.

Hayır olmadı zaten kurulmadığına eminim çünkü.

Eki Görüntüle 816322

Bu kısımda kurulduğunda kurulu yazması gerekiyor diye biliyorum en azından arkadaşımda öyle olmuş.

Doğruladım zaten DLC'leri de ilk seferinde olmadığı için silip yeniden yükledim ama hala aynı.
Şuan da ek paketler kurulu değil gözüküyor. Maalesef sorunu bilmiyorum. Belki bir süre daha bekleyebilirsin.

Şu an da ek paketler kurulu değil gözüküyor. Maalesef sorunu bilmiyorum. Belki bir süre daha bekleyebilirsin.

Zaten 1 ay önce falan yüklemiştim çalışmadığı için bekliyordum şimdi yine olmadı bunu bildirebileceğim falan bir yer var mı acaba?
Mod yüklüyse çakışma yapıyor olabilir belki, ek olarak DLC yönetimi kısmının ekran görüntüsünü atar mısın?
1609772793585.png

Zaten 1 ay önce falan yüklemiştim çalışmadığı için bekliyordum şimdi yine olmadı bunu bildirebileceğim falan bir yer var mı acaba?

Eki Görüntüle 816334
Aynı şeyden ben de muzdaribim hatta yukarıdaki arkadaş da bana yardımcı olmaya çalıştı aynı sorun şuan bende de var. Oyunu her şeyiyle silip tekrar yüklüyorum şuan umarım hallolur. Sen bir çözüm bulup paylaşırsan cok sevinirim. İnince ben de çözümünü buraya yazarım zaten.
Aynı şeyden ben de muzdaribim hatta yukarıdaki arkadaş da bana yardımcı olmaya çalıştı aynı sorun şuan bende de var. Oyunu her şeyiyle silip tekrar yüklüyorum şuan umarım hallolur. Sen bir çözüm bulup paylaşırsan cok sevinirim. İnince ben de çözümünü buraya yazarım zaten.
Bunu bir dener misin?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210107-235728_Chrome.jpg
    Screenshot_20210107-235728_Chrome.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Bunu bir dener misin?
Ben de olmayınca sildim yeniden yükleyeceğim daha başlatmadım seninki bitince alıntılayarak yazarsan iyi olur görmüş olurum inince deneyeceğim yukarıda attığını

Yeni konular

Geri
Yukarı