Witcher 3 DLC'ler gözükmüyor

FarukT

Femtopat
Merhaba, Witcher 3'e tekrar başlamayı düşündüm ve yeni oyuna başladım ama bir şey fark ettim DLC'ler gözükmüyor mesela Ciri'si ve Yennefer'ın görünümü eski hali değişen bir şey yok DLC'leri silip tekrar kurdum aktif gözüküyor ama değişen bir şey yok oyunu daha önceden de oyunuyordum böyle bir şey yoktu.

Merhaba, Witcher 3'e tekrar başlamayı düşündüm ve yeni oyuna başladım ama bir şey fark ettim DLC'ler gözükmüyor mesela Ciri'si ve Yennefer'ın görünümü eski hali değişen bir şey yok DLC'leri silip tekrar kurdum aktif gözüküyor ama değişen bir şey yok oyunu daha önceden de oyunuyordum böyle bir şey yoktu.
DLC lerde değişen bir şey olmuyor zaten ekstra görevler geliyor.

DLC lerde değişen bir şey olmuyor zaten ekstra görevler geliyor.
Oyunu normal olarak bitirdikten sonra hearts of stone ve blood and wineyi de bitirince oyun temelli bitmiş oluyor ve size ait eviniz filan oluyor.

Ciri ve Yennefer konusunda da bende de aynı görünümlerinde farklılık yok.

Artı -1 Eksi
DLC'lerde değişen bir şey olmuyor zaten ekstra görevler geliyor.

Oyunu normal olarak bitirdikten sonra Hearts of Stone ve Blood and Wine'yi de bitirince oyun temelli bitmiş oluyor ve size ait eviniz filan oluyor.

Ciri ve Yennefer konusunda da bende de aynı görünümlerinde farklılık yok.

Hearts of Stone ve Blood and Wine'yi bitirdim zaten bunlarla ilgili sorunum yok tek sorunum örnek verdiğim gibi karakterlerin görünümü öceden değişiyordu şu an değişmiyor

Hearts of Stone ve Blood and Wine'yi bitirdim zaten bunlarla ilgili sorunum yok tek sorunum örnek verdiğim gibi karakterlerin görünümü öceden değişiyordu şu an değişmiyor
Bende de değişmiyor. Oyunu 1 yıl önce bitirdim 2-3 gün önce yüklediğimde ise hala aynı gözüküyordu karakterler.

Geri
Yukarı