Çözüldü Witcher 3 DLC'ler ile oyun akışı değiştirilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Benim sorum şu olacaktı ben Witcher 3'ü dün gece bitirdim. Oyunun hikaye ilişki kısmında Triss'i seçtim Yennefer'den ayrıldım ve Ciri, Witcher oldu benim için en güzel son oldu diyebilirim ama şimdi oyunda iki büyük DLC var. Ben forumdan yola çıkarak Hearts of Stone DLC ile başlamak istiyorum. Sonrasında Blood and Wine'a geçeceğim. Şimdi ben daha önceden YouTube'dan Blood and Wine sonunu izledim ve Triss'i seçenler oyunun sonunda Triss yanımıza geliyor, birlikte yaşamaya başlıyoruz ama benim aklıma takılan bir şey var. Ben direkt olarak oynayıp bitirdiğim kayıtlı dosyamdan oynamaya başladım. Hearts of Stone'u yani ana hikayem bittikten sonra görevler kısmında DLC görevlerinden devam ettim. Şimdi asıl sorum şu Blood and Wine sonunda Triss'le yaşamak için Save olandan mı başlamak gerekiyor DLC'ye? Yoksa yeni oyun diyerek mi? Yardım ederseniz çok sevinirim. Oyun sonunu Triss'le bitirmek istiyorum DLC'de cevaplarınız bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu an da heart of stone oynuyorum hocam biraz kafanızı karıştırdım galiba şöyle ben şu an oyundaki bitirdiğim hikayesindeki Save'den başladım DLC'lere oyunun ana hikâyesinde de Triss'i seçtim eş olarak Blood and Wine sonunda Triss gelir mi yani yoksa gelmesi için başka şeyler de yapmam lazım mı yani yeni oyun açmak gibi ya da farklı bir şey.
Triss ile alakalı "Now or Never" (Ya Şimdi Ya Asla) görevinde deniz feneri sahnesini yaşadıysanız ve Yennefer'a Skellige'de yüz vermediyseniz, Triss Blood and Wine sonunda ziyarete gelecektir hocam.
Sadece BaW'a Hearts of Stone'u oynamak için kullandığınız kayıtla başladığınızdan emin olun.

Geri
Yukarı